Головна
>
Анонси
>

У декількох містах України пройде святкування День Вуличної Музики

У декількох містах України пройде святкування День Вуличної Музики

20 травня по всій Україні пройде святкування міжнародного Дня Вуличної музики. Участь у святкуванні візьме понад 30 українських міст, серед яких Київ, Нововолинськ, Суми, Канів, Кам’янське, Кропивницький та ін. Охочі організувати фестиваль у своєму місті можна звернутись до організаторів акції.

День Вуличної Музики (Street Music Day) – це міжнародний музичний волонтерський проект, суть якого полягає у тому, що щорічно у третю суботу травня музиканти різних музичних стилів дають безкоштовні концерти на вулицях свого міста. В Україні День Вуличної Музики пройде вчетверте.

“День Вуличної Музики – проект, який можна зробити в будь-якому місті чи населеному пункті з абсолютно мінімальним бюджетом або взагалі без такого – для цього достатньо взяти кілька музичних інструментів, вийти в центр свого міста та радувати перехожих.
Перший фестиваль ми зуміли реалізувати з бюджетом в 10.000 грн. 90% суми в проект вклали наші друзі, а решта додала сама команда. Посольство Литви в Україні оплатило приїзд чотирьох музичних колективів і сольних виконавців, в т.ч. добре відомої в Україні групи Биплан, а ще в 2014 нас підтримав Святослав Вакарчук і Денис Дудко, які ввечері прийшли на Пейзажну алею, де грали та співали пісні групи The Beatles “, – розповідає Олеся Корженевська, голова ГО Логістичний Штаб і продюсер Дня Вуличної Музики в Україні.

У попередні роки на українських Днях Вуличної Музики виступало понад 600 музикантів, серед яких Святослав Вакарчук, Денис Дудко (Океан Ельзи), Діля (Едуард Приступа) та Богдан Кутєпов, Fontaliza, MYOPIA, Правиця, литовський гурти Біплан та SKAMP, Blooms Corda, Ірена Карпа та гурт Qarpa, Христина Соловій, Павло Ігнатьєв і Мар’яна Головко.

У Києві День Вуличної Музики триватиме 20 травня з 12:00 до 22:00 одночасно на 9 локаціях (їх кількість може зростати зі збільшенням охочих):
1. Пейзажна алея (під котами) – найстаріша, і тому всіма улюблена “Потужна локація”, котрій цього року виповнюється 4 роки.
2. Love Music – в парковій зоні під Пейзажною алеєю біля статуї закоханих.
3. Музичний Променад – вдовж всієї Пейзажної алеї.
4. Локація від Music Hub під Національним Музеєм Історії України.
5. Молодіжна локація розташується на Поштовій площі біля Річкового вокзалу (в разі необхідного фінансування).
6. Локація від ресторану ПРАГА на ВДНГ.
7. Дитяча Локація від фолк-студії “Правиця” в Сквері Небесної Сотні за підтримки ГО “Місто-Сад”.
8. Електронна локація від Keller Bar – локація, в минулому році зібрала неймовірно велика кількість позитивних відгуків.
9. Old Fashioned Radio Jazz Stage на Воздвиженській, 32.

Нагадаємо, у червні у Києві пройде фестиваль Atlas Weekend, організатори якого нещодавно оголосили ім’я третього хедлайнера.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024