Головна
>
Анонси
>

У селі на Франківщині пройде фестиваль. У лайнапі Бумбокс, Полякова та Феррі Корстен

У селі на Франківщині пройде фестиваль. У лайнапі Бумбокс, Полякова та Феррі Корстен

15-16 червня у селищі Підгір’я Івано-Франківської області відбудеться опенейр-фестиваль UnderHill music festival. І найдивовижніше у цій події – лайнап.

Серед запрошених зірок багато гігантів української сцени: Друга Ріка, Бумбокс, Скай, MOZGI, Оля Полякова, DZIDZIO, також артистів більш нішевих як Іван Наві, Mamarika, гурт [O], YUKO та ARTBAT. Окрім цього у лайнапі є й неочікувані закордонні імена: діджеї James Zabiela та DJ Aphrodite з Великої Британії, нідерландський музичний продюсер Ferry Corsten та ізраїльський виконавець Nadav Dagon.

Увесь фестиваль буде мати дві музичні сцени, що поділять між собою різну музику UnderDance та UnderGround. Вони чергуватимуться так, що впродовж двох днів виступи триватимуть нон-стоп. На всій території також будуть розташовані фудкорт та лаундж-зони, а також арт-простори з інсталяціями та кіноклубом.

Одноденний квиток на фестиваль коштує 444 грн, дводенний – 555 грн. Ще 100 грн обійдеться місце у наметовому містечку. Придбати їх можна тут. Також організатори обіцяють, що ті, хто приєднається до запланованого авіашоу та захоче дістатись на фестиваль з неба, тобто стрибнувши з парашутом, зможуть лишитись на фесті безкоштовно.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023