Головна
>
Анонси
>

Святослав Вакарчук та Павло Гудімов зіграють разом в акустиці

Святослав Вакарчук та Павло Гудімов зіграють разом в акустиці

30 червня у львівському Будинку вчених відбудеться захід у рамках проекту Святослава Вакарчука та Павла Гудімова – мистецький діалог про музику, творчість і життя. У програмі заплановано акустичне виконання пісень гурту Океан Ельзи.

Інформацію про квитки можна знайти за посиланням.

Зустріч буде благодійною — зібрані кошти з квитків підуть на стипендіальну програму підтримки молодих українських шахматистів від фонду «Люди майбутнього». Першим стипендіатом програми стане Даниїл Мосесов. Його батько Олег Мосесов, покійний радіоведучий, відомий під псевдонімом Олег Середа, був одним з тих, хто допомагав популяризувати гурт Океан Ельзи, організовуючи їх перші радіо- та теле-ефіри на львівських каналах.

Павло Гудімов був одним із засновників гурту Океан Ельзи, до якого на початку творчості приєднався Святослав Вакарчук. До «золотого складу» також входили Юрій Хусточка та Денис Глінін, який і досі грає у проекті. Із ними було записано перші два альбоми гуртуТакож частиною “золотого складу” вважається Дмитро Шуров (нині – Pianoбой), із яким було записано платівки Модель і Суперсиметрія. У цьому складі гурт об’єднався для двох концертів: під час Євромайдану 14 грудня 2013 року та на НСК “Олімпійський” на честь 20-річчя гурту.

У листопаді ми розповідали, що Святослав Вакарчук та Фіма Чупахін провели благодійний джазовий вечір у Нью-Йорку.

Нагадаємо, що наприкінці березня Океан Ельзи презентував новий сингл Без Тебе, перший реліз музикантів за два роки. На День Незалежності у Києві пройде великий концерт гурту. Квитки на нього можна придбати тут.

Фото обкладинки:
Святослав Вакарчук – facebook Океан Ельзи
Павло Гудімов – facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024