Головна
>
Анонси
>

Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій

Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій

З 23 до 26 травня на Aртзаводі Платформа у Києві пройде музично-культурний фестиваль V`YAVA Єднання. Впродовж чотирьох днів на пʼяти тематичних сценах зіграє понад 60 артистів. Ціль фестивалю — зібрати 3 млн грн на потреби 3-ої окремої штурмової бригади, а також на обладнання для прифронтових лікарень. Квитки можна придбати за посиланням.

Щоб вам легше було орієнтуватися за характером сцен, ми зібрали плейлісти за кожною локацією фестивалю. Детальний розклад кожної сцени по днях шукайте на офіційних сторінках V`YAVA Єднання.

Main stage

На головній сцені фестивалю виступатимуть Скай, Циферблат, Go_A, Nazva, Khayat, Гуляй Город, Nil Tarasov, Phil It, Onuka, Gorim, Cheev та Саша Чемеров.

Industrial stage

Ця сцена стане місцем потужних електронних та рокових виступів. Свої сети на ній зіграють Mazepa, The Pamphlets, Стас Корольов & Vesnavoseny, O.Torvald, Walakos, Hidden Element, Kurs Valüt, Тонка, Woodman, Sergiy Leshchenko, Joss, Thomas Schumacher, Dj Kon’, Diff!rant, Warm Roller, Vera Logdanidi, I Wannabe, Smailov, London Elektricity, та Votuma.

Garden stage

На цій сцені можна буде почути Yogen, Samchuck, Arteana, Dima Prokopov, Brykulets, Mayorova, Arnaby, Пропащу Силу, The Feels, Sheetel, Юлю Юріну, Renie Cares, Krutь та інших артистів.

Molod` stage

Ця сцена стане місцем для шоукейсів від Megogo Live, Muzvar та Mixmag Ukraine. Загалом тут зіграють Gannababy, Краш Тест, Мій Конфлікт, The Armo, Ckaya, Roiko, Vikavishnya, Dofamin, Oi Fusk, Гліб Співає, Yarima, Jamix (Dj Academy), Як Справи?, Yungkerya, Askwhen, Dizzy, Mc Реп, Mby, Гоня, Marisem, Конкурсанти (Джокер), Gerega, Yagoda, Tom Soda, 7teen’s, Olena Usenko, Yatsuta, Masha Danilova, Уляна Шуба, Ostrovskyi, Natiya, Darisha, Adam, Dubky, Anka, Nichka, Burla, Krylata, Oks, Nahaba та інші артисти.

Пʼятою сценою фестивалю стане Folk Stage, де гратимуть різноманітні фольклорні колективи. Зокрема, на цій сцені зіграють колективи Баламути, ЯсноКрасно, Кралиця, товариство Київського кобзарського цеху.

Загалом V`YAVA Єднання стане чи не найбільшим музичним фестивалем цього року у Києві. Окрім музичних сцен на події буде мистецька зона, танцювальний чемпіонат, дві великі дитячі зони з окремими активностями для наймолодших, спортивна зона, окрема мілітарі зона від 3-ї ОШБр та понад 70 українських брендів на маркеті.

Більше про формат фестивалю та плани організаторів читайте за посиланням.

Коли: 23–24 травня з 16:00 до 23:00; 25–26 травня з 14:00 до 23:00
Де: Aртзавод Платформа, вул. Якова Гніздовського 1а (Магнітогорська, 1а).
Вхід: за квитками


Читайте також: «Між прощанням і поверненням»: Мистецький арсенал представить виставку українського мистецтва про досвід втрати рідного дому та спротив забуттю

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
21 хв. тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
5 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 години тому