Головна
>
Анонси
>

Експериментальний гурт XIU XIU виступить у Києві та Львові

Експериментальний гурт XIU XIU виступить у Києві та Львові

До України вперше приїде експериментальний проект із Каліфорнії XIU XIU. Гурт було засновано Джеймі Стюартом 2002 року. Із тих пір проект випустив 13 студійних альбомів у дуже різних жанрах: від експериментів з електронікою до нойз-року. Виступи відбудуться 8 квітня у Києві (Closer) та 9 квітня у Львові (Picasso). Організатори – Dying Sky Booking.

Виступи в Україні відбудуться на підтримку нової платівки, вихід якої заплановано на 2019 рік – Girl with Basket of Fruit.

«У лютому 2019 року виходить новий альбом Xiu Xiu, який отримав назву «Girl with Basket of Fruit». У зв’язку з цим Джеймі відправляється в тур, прихопивши з собою парочку дуже незвичайних компаньйонів, а саме Тора Харріса, який прославився своєю роботою з Майклом Джирою і Swans, і Джордана Гігера — учасника Minus Story і Shearwater.
Що ж стосується «Girl with Basket of Fruit», то це ще більш буйна і незвичайна варіація на тему альбому «Forget», що вийшов в 2017 році. Окремо варто відзначити, що в роботі над новою платівкою взяли участь такі титани, як Юджин Робінсон, Девін Хофф, Еммануель Обі і Айо Окафор», – повідомляють організатори.


Придбати квитки на концерт у Києві 8 квітня

Придбати квитки на концерт у Львові 9 квітня


Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024