Головна
>
Анонси
>

Організатори Youthday оголосили конкурс для молодих виконавців

Організатори Youthday оголосили конкурс для молодих виконавців

Фестиваль молодіжних ініціатив Youthday, який пройде у Маріїнському парку в Києві 24 червня, оголосив про конкурс для молодих гуртів. У результаті кілька бендів зможе зіграти на музичній сцені події.

До 4 червня будь-який молодий гурт має змогу подати заявку за посиланням. Після цього розпочнеться глядацьке онлайн-голосування. 12 червня за результатами оцінок журі та слухачів буде оголошено переможців.

Незабаром організатори оголосять ім’я хедлайнера. Минулого року на фестивалі виступали зокрема ARLETT, Green Grey, Me’leron.

Фестиваль молодіжних ініціатив Youthday пройде вже не вперше. Як говорять організатори, їх мета — створення платформи для синергії некомерційних організацій та молоді. На події будуть діяти понад 14 локацій, серед яких музикальна сцена, лекторії, кінопоказ, тренінги тощо. Наразі відомо, що перед відвідувачами виступатиме 14 спікерів у форматі ТЕD. У минулі роки серед відомих людей, що ділились своїм досвідом з молоддю — Уляна Супрун, Макс Кідрук, Олександр Санченко та інші. Понад 157 організацій та ініціатив долучилось до наповнення фестивалю, що є рекордом для України.

Дізнатись більше про подію можна тут.

Нагадаємо, що ми також розповідали про вечірку для людей з музичної індустрії та маркетологів, на якій виступатимуть ТНМК, YUKO, Constantine, Dibrova та інші.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023