Albino

(EP) Марія Бліндюк
23 Жовтня, 2019

Міні-альбом, у який увійшло шість треків. Саунд продюсером альбому виступив Михайло Клименко, більш відомий як ADAM.

«Альбіноси – це такий феномен, як і людська душа, унікальність та незвичність якої я хотіла підкреслити. Цей альбом – моя власна історія пошуку компромісу між електронним саундом та старовинним інструментом навколо безформатного і самобутнього голосу», – розповідає про альбом співачка.

Марина Круть також розповіла про кожну пісню з нового альбому:

Дівчинко – це діалог маленької тендітної душі – дівчинки та раціональної, соціальної машини – мозку.

Радій – це пісня-маніфест. Внутрішній стан радості маленьким, простим речам, які пізнаються через труднощі. Попри все нестримно вміти радіти малому, бо як тоді радіти великому?

Сто листів – це про недосказанність між людьми. Історія із присмаком ностальгії. У цьому треці співачка висміює страх людей говорити один із одним.

Скажи мені – про відчуття, коли ти «сам на сам» із труднощами, це монолог людини до Бога. Невипадково у кінці пісні звучить хор, адже ця пісня про кожного.

ОК – це пісня присвячена тому самому інтроверту, що живе у кожному із нас. Саме на цю пісню в день релізу альбому був презентований кліп, знятий у Торонто. Авторкою відео виступила канадська режисерка Mashie Alam.

Хто я – це пісня-пошук себе, відповідей на одвічні запитання. Вона невипадково міні-альбом.  Саме так, протягом 6 треків Марина Круть наближається до відповіді, по дорозі відкриваючи справжню себе.

Дата виходу: октябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Krutь

Співачка та бандуристка Марина Круть брала участь у дев’ятому сезоні «Голосу країни», за її шляхом можна слідкувати в наших рекапах шоу. Випустила кілька сольних пісень та живий альбом, записаний під час концерту з оркестром, із яким номінувалася на премію від «Радіо Аристократи» за найкращий український альбом 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.