Досвід

(LP) Катерина Ятель
22 Серпня, 2018

Досвід — довгоочікуваний лонгплей. З моменту виходу дебютного LP Teatr Pipino гурт Дани Заюшкіною випустив кілька EP, експериментував зі звуком, набрав велику базу шанувальників, виступив на безлічі фестивалів, з’їздив у кілька турів, одного разу взяв участь у нацвідборі на Євробачення та набрав достатньо досвіду.

На новому альбомі відчувається те, наскільки майстерним гуртом Vivienne Mort стали за час своєї роботи. Кожна пісня схожа на завершений витвір мистецтва. Кожна продумана до деталей, відрізняється тонкою роботою із динамікою та мелодіями. Кожний трек хочеться переслуховувати по декілька разів. Спочатку вбирати в себе звучання, потім — вслуховуватися в тексти.

Досвід — це глибокий, багатошаровий витвір мистецтва. Він цікавий як комплексно так і елементами. Тут є кілька потенційних поп-хітів. Зокрема Думаю про тебе та Час. Тут є вже відомий хіт — Іній. Є інтро Екран і інтерлюдія Вчора. Є масштабні кінцівки з хоровим співом на Вестерн та Змія. Є масштабний фінал — Я і так одна, який ставить драматичну крапку у цьому лонгплеї. Загалом, тут є все, щоб підняти Vivienne Mort на ще одну шаблю в умовному рейтингу українських гуртів.

Читати повну рецензію можна за посиланням.

Дата виходу: февраль 2018

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Vivienne Mort

Гурт Даніели Заюшкіної існує з 2007 року. Наразі в них на рахунку є шість студійних альбомів. У складі гурту: Даніела Заюшкіна — співачка, автор та композитор, режисер Гліб Проців — барабанщик, продюсер Олександр Лежньов — піаніст, музикант Олександр Булюк — бас-гітарист

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.