Hard Times

(LP) Лєра Зданевич
31 Липня, 2020
Hard times

Hard Times — дебютний лонгплей проєкту Pyramid Son, що вийшов у 2019 році. За словами автора, альбом був створений в домашніх умовах за принципом DIY – від запису інструментів та вокалу до створення обкладинок до всіх релізів.

«Для мене “Hard Times” – як фільм, цілісна робота з логічною структурою. Саме тому я раджу всім слухати його в задуманому порядку та повністю. Він про роль і ціну часу та спогадів, про переоцінку власних поглядів і переконань на певному етапі життя, а та також про те, як важливо, пам’ятати минуле, але не прив’язуватись до нього – завжди йти далі. Думаю, що ці речі актуальні для кожного з нас, тому сподіваюсь, що кожен знайде щось своє в цьому творі» — розповідає Степан Гончаров, автор проєкту.

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Pyramid Son

Pyramid Son

Pyramid Son — електронний проєкт Степана Гончарова, ексфронтмена проєктів North та Soul Conditions. Музикант почав випускати треки у 2019, тоді ж вийшов дебютний альбом Hard Times. За словами музиканта, альбом був створений в домашніх умовах за принципом DIY – від запису інструментів та вокалу до створення обкладинок до всіх релізів. «Для мене "Hard Times" – як фільм, цілісна робота з логічною структурою. Саме тому я раджу всім слухати його в задуманому порядку та повністю. Він про роль і ціну часу та спогадів, про переоцінку власних поглядів і переконань на певному етапі життя, а та також про те, як важливо, пам’ятати минуле, але не прив’язуватись до нього – завжди йти далі. Думаю, що ці речі актуальні для кожного з нас, тому сподіваюсь, що кожен знайде щось своє в цьому творі» — розповідає про свою роботу автор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.