Карма

(EP) Марія Бліндюк
23 Жовтня, 2019

Реліз записано Сергієм Заболотним і Вадіком Лазарєвим, зведено і відмастерено Сергієм Заболотним в студії Lipky Zvukozapys у Києві. Обкладинку альбому зробив Олександр Грехов. У міні-альбомі вийшло чотири треки:

  1. Магія
  2. Карма
  3. Хмари
  4. На Потім (Andzh cover)

Новий альбом гурт записав в оригінальному складі – 2018 року 5 Vymir повідомив про те, що з колективу йде барабанщик Семен Терещенко, проте згодом він повернувся.

«В новій ЕР є треки, які ми спочатку записали, а потім вчилися грати разом. Це новий підхід для групи – створювати пісні, не обмежуючи себе чотирма інструментами. В нових треках, наприклад, я не граю на гітарі», – зазначає гітарист-вокаліст гурту Костя Почтар.

Дата виходу: сентябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Група: 5 Vymir

Гурт 5 Vymir був створений, коли його учасникам було всього по 12 років. У складі гурту вокаліст і гітарист Костянтин Почтар, вокаліст і клавішник Вадим Лазарєв, гітарист Роман Гаркавенко та барабанщик Семен Терещенко. Дебютний альбом Містолінія потрапив у 14 найкращих альбомів 2014 року за нашою версією. У 2018 році він увійшов до списку 100 альбомів, які варто послухати, за версією LiRoom. Згодом вийшла друга платівка – Нові Імена, тоді ж ми взяли у гурту велике інтерв’ю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.