RESOLVE

(LP) Лєра Зданевич
24 Липня, 2020
resolve

RESOLVE — дебютний повноформатний альбом гурту REC OR DIE. Платівку презентували 1 листопада 2019. Альбом презентували на музичних платформах в мережі та на концертах.

Ось, що говорить гурт про дебютний реліз: «Кожен з нас довго йшов до того ким є зараз. Ми зійшлись на тому, що першим етапом нашого творчого шляху буде альбом. Це було рішення писати, творити або вмерти, тому що загальні обставини бажали кращого. Ти ніхто, нічого не маєш, але маєш багато чого сказати, а музика це сама універсальна мова. Таким чином ми вирішили, що будемо писати музику. Ми обрали REC, а не DIE і це було наше Рішення (англ. Resolve). З цього і пішла назва альбому “Resolve”».

 

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: REC OR DIE

REC OR DIE

REC OR DIE (укр. Запиши або помри) — рок-гурт, заснований 1 листопада 2018 року в Луцьку. За цей період гурт встиг побувати на різних сценах та вже знайти своїх слухачів в Україні та за кордоном. 1 листопада 2019 відбувся реліз першого повноформатного альбому, який отримав назву «RESOLVE». Альбом презентували на музичних платформах в мережі та на концертах. Ось, що говорить гурт про альбом "RESOLVE". «Кожен з нас довго йшов до того ким є зараз. Ми зійшлись на тому, що першим етапом нашого творчого шляху буде альбом. Це було рішення писати, творити або вмерти, тому що загальні обставини бажали кращого. Ти ніхто, нічого не маєш, але маєш багато чого сказати, а музика це сама універсальна мова. Таким чином ми віришили, що будемо писати музику. Ми обрали REC, а не DIE і це було наше Рішення (англ. Resolve). З цього і пішла назва альбому "Resolve"». Учасники гурту: вокал\бас - Рувім Оніщук; гітара\клавішні\вокал - Даниїл Янюк; гітара - Андрій Бесараб; барабани - Станіслав Родін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.