The very beginning

(EP) Катерина Ятель
20 Травня, 2018

У грудні 2017 року емоційно-ліричний гурт vetka випустив перший EP – the very beginning.

До міні-альбому увійшли 7 треків українською, російською та англійською мовами, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. the very beginning – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

У створенні EP значну роль відіграв осінній тур «vetka» європейськими країнами. Саме після мандрівки Австрією, Польшою, Німеччиною та Чехією музиканти почали активну підготовку до презентації, остаточно зрозумівши, яким має бути їх перший міні-альбом. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.
Презентація the very beginning відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustic у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Також «vetka» презентувала відеороботу на пісню I will love, що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour.

Дата виходу: декабрь 2017

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Vetka

VETKA – емоційно-ліричне тріо з м.Дніпро, Україна. Гурт був сформований у 2015 році, на сьогодні зіграв понад 250 концертів та прийняв участь у більш ніж 15-ти фестивалях. VETKA грає музику різних стилів – від запальних танцювальних ритмів з фолк мотивами до інді-рок-композицій. У рамках першого туру VETKA мали 12 концертів в Україні, Німеччині та Австрії. Окрім виступів у клубах та залах, гурт регулярно влаштовує вуличні перформанси. Зокрема, у Відні гурт зіграв концерт просто неба, на одному з дахів історичних будівель міста. У вересні 2017 року гурт вирушив у другий тур Європою та відіграв 8 концертів у Польщі, Австрії, Чехії та Німечині. У грудні 2017 року гурт випустив дебютний міні альбом під назвою "The very beginning".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.