The very beginning

(EP)

У грудні 2017 року емоційно-ліричний гурт vetka випустив перший EP – the very beginning.

До міні-альбому увійшли 7 треків українською, російською та англійською мовами, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. the very beginning – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

У створенні EP значну роль відіграв осінній тур «vetka» європейськими країнами. Саме після мандрівки Австрією, Польшою, Німеччиною та Чехією музиканти почали активну підготовку до презентації, остаточно зрозумівши, яким має бути їх перший міні-альбом. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.
Презентація the very beginning відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustic у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Також «vetka» презентувала відеороботу на пісню I will love, що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour.

Дата выхода: декабрь 2017

Купить музыку:

Soundcloud:

Видео:

Группа: post_title;?>

post_content;?>

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.