Все Чесно

(EP) Лєра Зданевич
23 Липня, 2020
все чесно

Все Чесно — ЕР гурту Фіолет, що вийшов 1 листопада 2019. Альбом присвячений 10-річчю творчості. До нового альбому увійшли Intro та 5 нових треків, над якими гурт працював упродовж року з 5 різними саундпродюсерами. До роботи над альбомом були залучені: Сергій Любинський (THE HARDKISS, Vivienne Mort), Артур Данієлян («Без Обмежень»), Костянтин Пуга (O.TORVALD), Остап Панчишин («Антитіла», Арсен Мірзоян) та Мар’ян Криськув («Один в каное»).

«На одній з репетицій навесні 2019-го ми вирішили, що альбом до 10-річчя гурту — це ідеальна ситуація, аби спробувати себе з різними саунд-продюсерами — з різними підходами до роботи, звуку та філософії студійного піснетворення. Список саунд-продюсерів намалювався спонтанно — з кимось ми працювали, когось радили, про когось чули та до кожного з них ми приходили з певними напрацюваннями. Над більшістю початкових аранжувань працював наш гітарист Роман Андрухів, для якого це був перший подібний досвід», — розповідає

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Фіолет

фіолет

Фіолет — одна із найпопулярніших концертних поп-рок команд останнього десятиріччя в Україні. Гітарна музика, громадянська відповідальність, проникливі тексти та здорові амбіції — ось чотири стовпи, на яких побудована творчість гурту. Фіолет — це яскраві концертні шоу, сотні турових і фестивальних виступів в Україні та поза її межами, віддана армія шанувальників та постійна робота над собою.

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.