LiRoom рекомендує. Чому варто підписатися на відеоблог вінілового магазину Diskultura

Час від часу члени нашої редакції будуть рекомендувати нові книги, фільми та будь-що інше, що не має пройти повз увагу меломана. Сьогодні ми розкажемо про новий відеоблог про вініли Diskultura Live.

Що це?

У грудні 2018 року на YouTube з’явився канал Diskultura Live. Його запустив однойменний український магазин вінілів. Команда у проекту невелика – засновник Андрій Репко, головний режисер Олексій Колодяжний та ведучий Ярослав Глинський.

Який формат?

До магазину Diskultura приходить музикант, обирає кілька платівок, які найбільше на нього вплинули або просто є улюбленими, і пояснює свій вибір. У середньому відео триває трохи більше 20 хв і з’являється на каналі раз на тиждень.

Хто з гостей вже був у передачі?

Поки що вийшло всього чотири випуски, а саме з: Cape Cod, Daria Kolosova, TULYM POSSE та Ігорем Сидоренко. Спойлер: у Максима Сікаленка серед платівок будуть, наприклад, Moby та Арета Франклін, а у Ігоря – Iron Maiden та Sonic Youth.

Чому рекомендуємо?

Катерина Ятель

При тому, що у нашій редакції колекцію вінілів збирає наш головред Олексій Бондаренко, шоу Diskultura Live у першу чергу зацікавило мене. Це не так історія про вініли, як цікавий та хороший спосіб дізнатись більше про музику, яка подобається цікавим українським музикантам. І звісно скласти собі плейліст.

Загалом тенденція на появу великої кількості українських YouTube-каналів не може не тішити. Так, шоу Diskultura Live зроблено не ідеально, є моменти, які надто затянуті, іноді хочеться більше динаміки, але концептуально – класний двіж.

Фото: прес-служба

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.