Головна
>
Статті
>

Інтерсіті Live 2.0. – бути. Які уроки винесли організатори з першого онлайн-марафону

Інтерсіті Live 2.0. – бути. Які уроки винесли організатори з першого онлайн-марафону

16 травня відбудеться другий онлайн-фестиваль «Інтерсіті Live 2.0. Міжміське сполучення». Він триватиме шістнадцять годин – з 13:09 і аж до світанку за київським часом. Цього разу трансляція відбуватиметься за підтримки головного інформаційного партнера події – ютуб-каналу «Телебачення Торонто». Паралельно буде діяти онлайн-тамбур у вигляді Zoom-конференції. Під час ефіру можна буде пожертвувати гроші на розвиток культури. Розповідаємо, які уроки винесли організатори події після першого разу і чого чекати далі.


LiRoom є інформаційним партнером «Інтерсіті Live 2.0. Міжміське сполучення»


Урок 1. Музики не достатньо

«Інтерсіті Live 2.0. Міжміське сполучення» – стане мультидисциплінарним, тобто залучить не лише музикантів, а й театр, вуличне мистецтво та кіно.

«Знайомитись із локальною культурою тільки через музику – не зовсім правильно, треба дивитись в комплексі. Тому, тематика розширилась. Спробуємо створили в прямому ефірі унікальне дійство, під час виступу артиста в одному місті кілька художників в інших містах малюватимуть картини на вулицях. Потроху спробуємо виходити в офлайн, з дотриманням карантинних правил, звісно», – прокоментували організатори.

Урок 2. Географію треба розширювати

На відміну від першого «Інтерсіті Live», цього разу в онлайн-марафону візьмуть участь більше міст. Повний перелік міст, які проїде «потяг», тепер виглядає так: Ужгород, Львів, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Одеса, Київ, Славутич, Каховка, Полтава, Дніпро, Енергодар, Харків, Маріуполь та Сєвєродонецьк.

> Читайте також: Герой нашого міста. 9 організацій з усієї України, які підтримують локальну музичну культуру

«Після першого фестивалю з’явилось розуміння, що якщо вже сполучати цим потягом Україну, то треба йти із самого заходу до самого сходу. Дуже хотілось би на наступну подію приєднати учасників і з Криму», – додали kontrabass promo.

Не всі полиці в лайнапі заповнені, але точно зайняти свої місця у вагонах потяга зможуть:

The Unsleeping (Київ) / Музика
KRUTЬ (Хмельницький) / Музика
DZ’OB (Дніпро) / Музика
Kurs Valüt (Дніпро) / Музика
ЦСМ Дах «Стус: Перехожий» (Київ) / Театр
Марк Токар та Gravitsapa (Львів) / Музика
Omodada Gee (Тернопіль) / Музика
Clasps (Тернопіль, посадка в Києві) / Музика
Monotonne (Дніпро) / Музика
Me’leron (Полтава) / Музика
Антон Аkey (Рівне) / Стріт Арт
Аппекс (Рівне) / Музика
The Castle (Львів) / Музика
Rockoko Official (Львів) / Музика
Viska (Львів) / Художник
Anna Mia (Хмельницький) / Музика
Motoblok (Тернопіль) / Музика
Менделеев ошибался (Сєвєродонецьк) / Музика
PlusStepper (Одеса) / Музика
«Машина Сновидінь», реж. Катя Олійник (Енергодар) / Кіно


Один із виступів першого «Інтерсіті Live» – дует Марія і Магдалина:


Урок 3. Працюй над якістю трансляції

Під час першого ефіру команда зіткнулася із проблемою зі зв’язком, через це ефір час від часу переривався і звук доходив не стабільно. До другого «Інтерсіті Live» цю проблему обіцяють вирішити. Перший крок до цього – новий головний інформаційний партнер, який захостить онлайн-марафон. Ним став ютуб-канал «Телебачення Торонто».

Урок 4. Делегуй та володарюй

Основних організаторів «Інтерсіті Live» досі шестеро – агенція kontrabass promo з Києва, мистецьке об’єднання PLAI з Вінниці, культурна агенція «Лінія Втечі» зі Львова, артпростір Module з Дніпра, студія звукозапису «Шпиталь Рекордс» з Тернополя та фестиваль Respublica з Хмельницька.

> Читайте також: Як робити концерти «по-приколу» успішно. Досвід kontrabass promo

«Цього разу нам вдалось чіткіше поділити обов’язки в оргкоманді. kontrabass promo у Києві займається менеджментом команди організаторів, а також промо фестивалю. Режисерський штаб цього разу перенесли до Львова, ним опікується Ляна Мицько з Лінії Втечі. Олександра Тарас та Богдан Богрин із PLAI взяли на себе розбудову міжнародного партнерства та підготовку третього фестивалю. Андрій Зоін з Хмельницького та Євген Гончаров з Дніпра займаються пошуком локальних партнерів», – розповідає Катя Войчук з kontrabass promo.


LiRoom є інформаційним партнером «Інтерсіті Live 2.0. Міжміське сполучення»


Нагадаємо, що «Інтерсіті Live – Міжміське культурне сполучення» – це онлайн-фестиваль, організований культурними організаціями з усієї України. Перша подія відбулася 18 квітня. Під час перегляду глядачі могли донатити гроші, які пішли на підтримку українських лікарів. Команді вдалося зібрати 12 тисяч гривень. Подивитися частину відео із першого «Інтерсіті» можна тут та тут.

Обкладинка: фб-сторінка фестивалю/львівська локація


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024