Головна
>
Відео
>

Ріс на Біс. Женя Галич про музичну тусовку, Євробачення (звісно) та трушність O.Torvald

Ріс на Біс. Женя Галич про музичну тусовку, Євробачення (звісно) та трушність O.Torvald

Сьогодні вийшов сьомий епізод програми «Ріс на Біс». Герой інтерв’ю – український музикант, радіоведучий, телеведучий, продюсер телеканалу Megogo LIVE та лідер гурту O.Torvald Женя Галич. За посиланням ви можете підтримати «Ріс на Біс», та завантажити собі додаток Uklon.

Цього місяця вийшов великий альбом гурту O.Torvald у двох частинах – Diller Kaifu. Раніше гурт презентував кліп на спільний трек O.Torvald та Юлі Юріної з гурту YUKO, з якою Ріс спілкувався у попередньому випуску.

Чи жалкує Женя, що гурт взяв участь у Євробаченні? Чому Галича недолюблюють у тусовці? Через що Галич сварився із музичними журналістами? Чому O.Torvald – один із найбільш трушних гуртів на український сцені? Чому 2018 рік став ледь не найгіршим у житті музиканта? Усе це у великому інтерв’ю, яке ми знімали на студії O.Torvald, в машині та на студії Megogo LIVE.

Нагадаємо, що в попередніх випусках Ріс уже встиг поспілкуватися із фронтменом гурту Антитіла Тарасом Тополею, R&B-виконавицею MamaRika, легендою українського хіп-хопу Фаготом та репером Фрілом, а також із головним дебютантом цього року KHAYAT.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023