Зорепад релізів: українські музичні новинки за останній тиждень

Спеціально для тих, хто не встигає слідкувати за усіма новинками українських музикантів, але хочуть розбиратись у тому, що коїться, раз на тиждень ми випускаємо рубрику “Зорепад релізів”.

Альбоми

OY Sound System — Attention! Attention!

Дебютна платівка гурту OY Sound System є умовним підсумком їх творчої діяльності за час існування. Дізнатись більше.

Бумбокс — Голий Король

Міні-альбом Голий Король гурту Бумбокс складається з шести пісень, серед яких акустична версія синглу Люди та спільний з O.Torvald трек Вечір в Ріо. Дізнатись більше.

Сингли

O.Torvald — L.V.

Гурт O.Torvald записав кавер на маловідому пісню Скрябіна L.V., яку було написано у кінці 80-х. Дізнатись більше.

H.Soror — Spoon-mouth

Трек було записано в травні на студії LipkyZvukoZapys. За дизайн обкладинки відповідав Тарас Якобчук. Наразі гурт працює над новою платівкою.

Kasu Weri — Black Velvet

Київський sludge-гурт Kasu Weri випустив сингл Black Velvet з майбутнього міні-альбому From Soil to Ashes, реліз якого заплановано на вересень. У платівку ввійде чотири сингли.

The Fraskos — Розійдися, туманочку

До Дня незалежності учасниця гурту The Fraskos Марія Нікуліна презентувала кавер на народну пісню Розійдися, туманочку. «Ідея взятися за цю пісню виникла спонтанно, і одразу ж за кілька годин я зробила аранжування, досить мінімалістичне, щоб не обтяжувати пісню, а тільки підкреслити заворожуючу містичність української мелодики», — розповіла Марія. Наразі гурт працює над дебютним альбомом.

Кліпи

Radio Plush — Bright Dreams

Дебютний лайв Radio Plush було записано на київському ЮБК. Над відео працювали LightLight Production, Лесь Якимчук та Юра Тимчук.

Принципова Зміна та Буде Так — #СОННАДАЛА

Учасники лейблу TATOmuzic, полтавські гурти Принципова Зміна та Буде Так записали спільний трек та кліп на нього.

Оксана Муха — Листопад

Лірик-відео Оксани Мухи на пісню Листопад. Текст пісні — це вірш українського поета Богдана-Ігоря Антонича. «Я присвячую цю пісню Воїнам — тодішнім, теперішнім і прийдешнім, — каже співачка Оксана Муха. — Цьому віршу — 80 років, а він досі не втратив актуальності. Вірш — про війну і честь, про славу і смерть в ім’я життя… Для мене дуже дорого співати таку поезію! Слава вам, хлопці, захисники наші!».

Бамбинтон — Больная любовь

Третій сингл (і кліп) вірусного гурту Бамбинтон. Цього разу дует вирішив у кліпі втілити атмосферу Каліфорнії 1980-х. Режисер — Артем Григорян.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.