аппекс (ap2eks)

Аппекс — рівненський музикант, хіп-хоп виконавець, художник та учасник реп-колективу Ціна Ритму. До реп-формації приєднався у 2015, разом з іншими учасниками записав альбом «Точка Неповернення». У вересні 2017 року випустив перший сольний кліп на трек «Вихідні дні». Артист досить часто випускає сингли, проте дебютний повноформатний альбом «Служи собі», записаний з Wootabi, виклав у мережу у листопаді 2019 року.

«Аппекс — це ліричний герой із паралельного всесвіту; це скажений професор з німої опери «Вперед у минуле». Ось вони з Вутабі, саундпродюсером альбому, дбайливо накладають ультрасучасний нанобандаж на ламаний біт, а вже у наступній сцені розпиздовують його табуреткою, на якій цілком міг колись сидіти Висоцький з гітарою в руках на задимленій кухні валютного спекулянта. Замість плутонію для свого «делореана» використовують семпли, що заповнювали космічний вакуум у науково-популярних передачах на радянському телебаченні». Так говорить про дебютник репер Джонні Дельта для Neformat.com.ua.

У 2020 Аппекс випустив EP «Випадок». Як каже сам артист, це “історія про штучний інтелект, здатність його життєдіяльності в матеріальному світі та зміну поглядів, у звязку з містичними пригодами“. В червні Аппекс випустив кліп на трек «Крок» та видалив усі сторінки у соцмережах.

 

 

Город: Рівне
Год основания: 2016

Купить музыку:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.