Oleg Novosad

Лєра Зданевич
6 Липня, 2020
Oleg Novosad

Oleg Novosad — продюсер електронної танцювальної музики та діджей зі Львова. Почав свій шлях як хореограф, працював із Мією, Ляною Новак, Кіше, Антитілами, тощо. Почав займатися музикою більше 10 років тому, але не мав ресурсів, тому перейшов на більш надійні напрямки. Протягом останніх років працює інженером і зараз інвестує в себе як музичного продюсера.

Oleg Novosad не має музичної освіти, самоучка на гітарі та фортепіано, брав кілька уроків вокалу. З вокалом не склалося, тому він вирішив створювати ремікси та співпраці з різними українськими артистами. На творчість Олега вплинули такі виконавці як Avicii, Martin Garrix, Illenium, Armin van Buuren та інші.

Випуск дебютного альбому “LOVE” розпочався в березні, він визначив стиль, в якому працює артист. Артист каже, що намагається своєю музикою передати сонячний, легкий та теплий настрій.

Запрошена артистка альбому – Yulia Vasylets  співачка із гуртів Sunguns та Deka Dance. Разом з нею артист записав перше демо, після якого вирішив писати цілий альбом. Мастерив альбом Андрій Лемішко — львівським саунд продюсер, відомий як Ivan Navi.

Першою піснею та головним синглом альбому є «Summer». Вона про потребу сонця, моря та літнього настрою під час пандемії COVID. Артист каже: “Літо коли-небудь прийде до нас, нам просто потрібно відчути і прожити його якомога краще і глибше”.

Город: Львів
Год основания: 2020

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.