PALAYEAH!

Лера Пирус
25 Березня, 2019

Ще до того, як з’явився гурт «PALAYEAH! (Палає)», його учасники вже співпрацювали із західними лейблами та відомими світовими компаніями як: Universal, Warner Music, Red Bull, тому їхні треки можна почути в рекламах, TV-шоу, серіалах та інших медійних формах.
За час роботи в музичній сфері, котрий складає понад 10 років, вони сформували свій власний стиль та розуміння комерційного звуку. Їхній досвід породив бажання докласти руку до створення «Нової української музики», що сприяло виникненню «PALAYEAH!».
Живучи простим життям у невеличких містечках, учасники гурту зуміли дійти згоди із західними Гігантами та зрозуміли, що все реально та можливо. Саме цей меседж було покладено в основу проекту, тому треки сповнені позитивним вайбом, мотиваційними текстами та любов‘ю до життя. Щирість та глибина думок пісень покликана викликати у слухача палітру яскравих емоцій, які доповнюються відповідними візуальними образами відео-формату, що створює окремий світ талановитих молодих авторів.
Сама назва “PALAYEAH! (Палає)” синтезована з літер імен засновників гурту, Павла та Євгена (PAvLo And YEvgen), та слова “YEAH!”, яке надає їй заряд і сприяє оригінальності бренду. А також назва підкреслює їхню палку любов до творчості.

Город: Коростень, Макаров
Год основания: 2018

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.