ПІВНІЧ (PVNCH)

Лєра Зданевич
4 Серпня, 2020
pvnch

ПІВНІЧ (PVNCH) — реп-угрупування з півночі України. До гурту входять троє учасників старої банди Шановне Панство (Монстр, Здоровий, Сім) і Северный Ро. Дебютний реліз «Голодний» випустили у 2014. Ось як вони говорили про альбом для rap.ua: «Ми себе не вганяємо в якісь жорсткі рамки, бо робимо все у своєму власному стилі та стараємося робити це добре. Альбом вийшов різний: там є всього багацько і кожен зможе підібрати щось для себе. Трек «От так от» потрапив до підбірки протестних пісень, підібраних для нас Михайлом Правильним, редактором rap.ua. Гурт має нагороди за україномовний реп-альбом 2014 року за версією Rap.ua і Новий Реп Україна.
Також вони стали найкращим україномовним реп гуртом 2016 року за версією PidBit Awards.

У 2019 репери випустили альбом «Білий». Цим вони підкреслюють, що грають саме «білий» реп. Навіть з расистськими натяками типу «наш реп спочатку взяли і вимастили в фарбу».

«Наша ціль — довести, що реп може лишатись самобутнім і справжнім та отримати широку підтримку публіки, — говорять учасники гурту, Саня Monstr, Юра Zдоровий, Сергій Hort. — Ми з маленького провінційного містечка, тому знаємо, що близьке і що болить простим людям. Знаємо, що слухають в машинах пацани, що робиться на вулицях та що турбує тих, хто покидає рідні місця заради кращої долі. Все це ми називаємо БІЛИЙ реп, що є ретрансляцією всього, що оточує нас і таких як ми – простих людей. Чорні заробляють репом – білі заробляють на реп», – коментують учасники гурту «ПІВНІЧ» (PVNCH).

Город: Варва
Год основания: 2014

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.