250 тисяч за лекцію: проєкт МУР заснував освітню премію імені Павла Тичини
До Дня вчителя МУР анонсував заснування премії імені Павла Тичини. Її мета — надихнути освітян на креативний підхід до викладання та сприяти обміну досвідом по всій Україні. Цією ініціативою МУР хоче знайти нове покоління вчителів, які зможуть змінити підхід до української освітньої системи. Освітня премія матиме пʼять категорій: наука, музика, література, історія, художнє мистецтво, а відбір складатиметься з декількох етапів.
«Павло Тичина власноруч витягував досвідчених вчителів зі сталінських таборів, за його каденції на посту міністра освіти кількість українських шкіл зросла з 12 802 до 30 512. Він робив все, що міг задля розвитку якісної української освіти. І, шануючи його, ми хочемо продовжити цю традицію», — коментує автор МУР Олександр Хоменко.
Етапи відбору премії
Перший етап — подання заявки: охочі мають створити хвилинне відео, у якому йтиметься про якийсь історичний факт зі своєї галузі та написати есе. На подачу заявки освітянам дається тиждень. Терміни подання заявки — з 6 по 13 жовтня.
Другий етап — шортлист (19 жовтня): команда МУР ознайомиться з заявками та оголосить імена 25 кандидатів, які перейдуть у наступний тур відбору. Для участі в якому потрібно підготувати лекцію на 20 хвилин, яку треба буде прочитати офлайн в Києві на наступному етапі.
Третій етап — живий відбір (26 жовтня): команда МУР зустрінеться із 20 кандидатами наживо, аби відібрати 10 лекторів для великого фіналу. На цьому етапі відбору буде запрошений експерт, а також аудиторія, яка оцінить взаємодію лекторів зі слухачами та їхній підхід до подачі інформації.
Четвертий етап — гранд фінал (9 листопада): проведення відкритої офлайн події та нагородження переможців. Завершальним етапом премії стане відкрита подія у Чернівецькому національному університеті, яку зможе відвідати кожен охочий. Фіналісти презентують свої 20-хвилинні лекції журі, після чого відбудеться урочисте нагородження переможців.
Авторів трьох найкращих лекцій нагородять грошовими преміями. За перше місце — 250 тисяч гривень, друге — 150 тисяч, третє — 100 тисяч.
Організатори розповідають, що фонд премії покриють свідомі бізнеси України, які зацікавленні у піднятті рівня освіти нашого суспільства. Окрім саме премії, також відкриють фонд, що буде наповнений коштом бізнесів і буде покликаний покривати витрати на організацію заходів з обміну досвіду з вчителями по всій Україні.
Подати заявку можна на сайті премії за посиланням.
Читайте також: Бродячий поет, латексні костюми та спешл на Нетфліксі: як МУР створював виставу «Ти [Романтика]»
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: