Головна
>
Література
>

Добірка книжок українських авторів, що скоро з’являться на полицях

Добірка книжок українських авторів, що скоро з’являться на полицях

Нещодавно ми розповідали вам про акції та спецпропозиції від українських видавництв. Та окрім знижок на вже існуючі видання, на книжковий ринок активно повертаються й новинки.

Зібрали для вас шість книг від українських авторів для підлітків та дорослих, які вже невдовзі надійдуть в продаж.

«Реформа здорової людини. Як лікували українську медицину», Віра Курико

У видавництві «Лабораторія» з друку чекають «Реформу здорової людини» Віри Курико.

Опис: У цій книзі крок за кроком розповідається історія роботи над медичною реформою із перших вуст. Її герої — це команда на чолі із колишньою в.о. міністеркою охорони здоров’я Уляною Супрун, яка стала не просто обличчям змін, а й взяла на себе найскладніше завдання — повністю переформатувати систему. Це була справжня боротьба цінностей із бюрократією, недовірою, кулуарними маніпуляціями і відсутністю підтримки. Але саме вона стала незворотною точкою змін в українській медицині.

«Реформа здорової людини» — це не нудна інструкція і навіть не практичний посібник із втілення реформ. Це натхненна історія про людей, яким попри перешкоди вдалося майже неможливе — вилікувати українську медицину.

Зараз триває передзамовлення на книгу за акційною ціною 159 гривень. Оформити передзамовлення можна до 10 серпня за посиланням.

mockups-design.com

«Щось зі мною не так», Андрій Любка

Видавництво Meridian Czernowitz оголосило про передпродаж збірки «Щось зі мною не так» Андрія Любки.

Опис: Це збірка різно сюжетних текстів Андрія Любки, написаних впродовж 2020–2021 років. Це книжка пригод і настроїв, реальних історій і автобіографічних вигадок, універсальний порадник і атлас туристичних маршрутів.

Автор каже, що книга мала бути «весела і трохи лірична, але не знає чи вийшла такою, бо щось із ним не так»

До 5 серпня книгу можна придбати за акційною ціною 225 грн. Оформити передзамовлення можна за посиланням.

«Це тиха ніч, мій астронавте», Оксана Лущевська

Це дитяча книга, що ілюструє перші 10 днів повномасштабної війни в Україні. У #книголаві її очікують в липні.

Опис: Це коротка повість, у формі дитячого щоденника. Головна героїня — семирічна дівчинка Ія, вона записує нотатки впродовж перших десяти днів російського вторгнення в Україну. В оповіді є деталі повсякденного життя Ії під час війни, її турботи, мрії та переконання. Нотатки Ії – різноманітні емоції: від страху до розгубленості, від радості до відчаю. Юні читачі дізнаються, як міняється Ієне життя, і хто допомагає їй триматися у цей складний час, коли історія повторюється і змінюється назавжди. В книжці ще є вигаданий астронавт, який допомагає Ії триматися.

Передзамовити книгу за 288 гривень можна за посиланням.

«Завод», Ігор Мисяк

У видавництві «Темпора» вийде книжка Ігоря Мисяка «Завод».

Опис: На закинутому заводі, у забутому Богом селі група інженерів виготовляє щось химерне й зовсім незрозуміле. Часом туди приїздять підозрілі типи на розкішних автівках. Виробництво огортає дражлива атмосфера таємниці. Прилад щастя? А хіба таке буває? Хіба це взагалі можливо? Але на всі запитання нехай кожен відповість сам – прочитавши роман Ігоря Мисяка: про персональний вибір і особисту ілюзію, про те, чи взагалі можливо здобути щастя, а також про те, чи так уже й доцільно завжди отримувати те, чого бажаєш.

Наразі діє передзамовлення книжки за акційною ціною 170 грн. Надсилайте ваші передзамовлення на видавничу електронну скриньку tempora@ukr.net. Як тільки видавництво отримає наклад — одразу сконтактує та повідомить про умови оплати.

«Метро до Темного Міста», Олена Захарченко

Книга для підлітків «Метро до Темного Міста» Олени Захарченко вийде у Видавництві Старого Лева.

Опис: Чи знали ви, що через старі закинуті гілки київського метро можна потрапити в Інший Київ? Він постав тоді, коли й звичайний, тільки живе тут багато дивних істот і цікавих людей. Іншому Києву загрожує небезпека — темні сили хочуть його знищити. Лихо нависло й над звичайним Києвом, місто може не вистояти у боротьбі з ворогом.

Очікувана ціна на книжку 200 гривень.

«Неймовірна. Ода до радості», Ірен Роздобудько

У видавництві «Нора Друк» вийде книжка від Ірен Роздобудько про Олену Телігу. Новинка надійде в продаж 21 липня, в день народження Олені Теліги,

Опис: Ця гарна молода жінка могла б зробити блискучу кар’єру в Європі: чи то в танцювальній трупі празького театру, чи то в літературі, чи то на теренах просвітництва, та й просто в світських салонах, де її вважали, за сучасним висловом, «іконою стилю». Її порівнювали з леді Гамільтон, мадам Помпадур і навіть Ґретою Ґарбо і вважали, що вона «випередила свій час». Натомість вона стала однією з найяскравіших постатей українського спротиву і загинула в Бабиному Яру нескореною. З часу життя Олени Теліги і її побратимів проминуло багато років, а Україна досі стоїть кісткою в горлі імперських амбіцій – у центрі Європи, незламним щитом між ситим Заходом і ненажерливим Сходом. Між життям і смертю. Стверджуючи своїм багатовіковим існуванням непереможність нації.

Акційна ціна примірника 200 грн діє до дати офіційного релізу — 21 липня.


Читайте також: «І що ви там робили? Читали Стуса»: добірка віршів, листів, статей

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024