Головна
>
Література
>

В Україні з’явилося нове видавництво — Видавництво 333

В Україні з’явилося нове видавництво — Видавництво 333

Богдан Кордоба (UA Comix) та Сандра Конопацька (Благодійний фонд На Варті UA, ex-Daily Metal) заснували нове видавництво — Видавництво 333. За словами засновників, видавництво покликане збирати розповіді, історії та цілі світи, і додавати їх на книжкові полиці

Як видавництво з’явилося та що планують видавати — читайте у цьому тексті.

Богдан Кордоба та Сандра Конопацька

Як з’явилося Видавництво 333?

Богдан Кордоба та Сандра Конопацька багато років залучені до різноманітних проєктів, спрямованих на популяризацію української культури — фестивалі, видавництва, музичні медіа тощо. Але познайомилися одне з одним завдяки волонтерській діяльності й вже понад півтора року співпрацюють волонтерськими об’єднаннями для забезпечення Збройних Сил України.

«Настав час об’єднати наші шляхи в новий цікавий творчий розділ — книжкове видавництво», — каже в коментарі для Лірум засновниця Сандра Конопацька.

Засновники також кажуть, що книжки видаватимуть між закупівлею дронів і пакуванням такмеду, а 10 % коштів з усіх книжок та мерчу скерують на закупівлі для Збройних Сил України.

«Кожен із нас має свої унікальні шляхи і свої унікальні історії — команда видавництва, наші автори, кожен, хто долучається до створення книг, а також кожен, хто торкається їх сторінок. Ми хочемо зібрати ці історії разом, і водночас відкрити нові. Цей процес, як і історія Видавництва 333, уже розпочався», — розповідає Сандра Конопацька

Що означає 333?

Як пояснює Сандра Конопацька, цифри «333» у назві мають багато значень і для кожного вони свої:

«Один із можливих варіантів — команда залпового вогню артилерії. Та ви можете відшукати свої власні сенси, і це також один зі змістів назви Видавництва 333».

Що видаватимуть?

Перша книжка, яку видадуть — історичний горор «Химороди» Володимира Кузнєцова. У книжці — дванадцять історій від похмурого минулого до химерного майбутнього, зокрема, про охоплений чумою Мілан, розорену Тридцятирічною війною Німеччину та потойбічне українське полісся часів Сагайдачного. Крім цього, до книжки продають мерч: худі, стікерпаки та футболки.

Як пояснила засновниця, горор, фантастика та українське фентезі — перший фокус видавництва:

«Але в наших планах не має концентрації на одній ніші, тож плануємо видавати й перекладну літературу, і серії в зовсім інших жанрах».

Більше анонсів обіцяють незабаром. Слідкувати за анонсами можна у соціальних мережах видавництвах: твіттер, Facebook, Instagram.


Читайте також: Саша Кольцова випустить першу дитячу книжку «Зубна поліція»

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024