Головна
>
Кіно
>

Фільм Любомира Левицького «Ми були рекрутами» про бійців Третьої окремої штурмової бригади виходить в кіно

Фільм Любомира Левицького «Ми були рекрутами» про бійців Третьої окремої штурмової бригади виходить в кіно

2 травня в національний прокат виходить документальна стрічка режисера Любомира Левицького «Ми були рекрутами». Це історії бійців Третьої окремої штурмової бригади.

Стрічка розповідає про 19-річного військовослужбовця з позивним «Журналіст», який вирішив долучитись до ЗСУ та записати історії бійців Третьої окремої штурмової бригади. «Журналіст» розповідає про вісьмох воїнів та розкриває їх не тільки як професійних військових, але й як звичайних людей, філософів, простих хлопців та дівчат, які мріють про сім’ї та мирне життя. Акторами фільму стали реальні військовослужбовці Третьої окремої штурмової бригади — Тоха, Хата, Схід, Дацик, Істок, Хельга, Док та Хмурий.

У фільмі використані унікальні матеріали, які зняли штурмовики й розвідники підрозділу під час виконання бойових завдань

«Ця робота для мене — це фільм-послання, фільм-мотивація та фільм-маніфест майбутнім рекрутам, а також світовій аудиторії, щоб вони могли зрозуміти, які вони — справжні герої сьогоднішніх днів. У своїх інтерв’ю наш герой розкриває бійців не тільки як професійних військових, а і як звичайних людей, філософів, просто хлопців, які мають мрії про сім’ю та мирне життя у своїй країні», — розповідає Любомир Левицький.


Любомир Левицький — український кінорежисер, сценарист, продюсер та спікер. Режисер першого українського трилера «Штольня», фільмів «Тіні незабутих предків», «Скажене весілля 3», «#SelfieParty» та інших. У 2023 році він випустив документальний фільм «Йди за мною» про військову рятувальну операцію за допомогою дронів в місті Ізюм влітку 2022 року.


З 2 травня стрічка буде доступна для перегляду в усіх мережах кінотеатрів.

Читайте також: Старі фотографії в кіно. Яким вийшов фільм «Я, “Побєда” і Берлін»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024