Головна
>
Кіно
>

У Києві пройде фестиваль кіно про музику і культуру Intro

У Києві пройде фестиваль кіно про музику і культуру Intro

Яна Ільків Яна Ільків
22 Листопада, 2022

8-11 грудня у кінотеатрі «Жовтень» та в онлайн-кінотеатрі «Титр» відбудеться четвертий фестиваль кіно про музику і культуру Intro. В програмі 10 фільмів герої яких рефлексують над собою та минулим, вони сміливі, відкриті та готові ризикувати.

Розповідаємо про подію більше.

Intro фестиваль кіно про музику та культуру від команди KyivMusicFilm.

«Intro — це початок нового та невідомого. Це своєрідний імпульс, що підштовхує нас до змін: у собі, в оточуючих, у світі навколо. Це ризик, крок уперед, маніфест із небажанням бути, як усі. Саме це характеризує героїв наших фільмів — розпочавши рух уперед, вони надихають, мріють, змінюють себе та залишають по собі слід в історії», каже команда.

Що там дивитися?

Цьогоріч покажуть 10 фільмів. Організатори кажуть, що це «історії людей, які не боялись чинити опір системі, протистояти суспільству, а часто боротись із власними слабкостями, щоб рухатись вперед і створювати прекрасне».

Зокрема, у програмі:

«У пошуках цукрової людини»

Це документальна історія про долю забутого музичного піонера та південноафриканську зірку 1970-х, чиє життя сповнене таємниць.

«Водуруду»

Водуруду український народно-імпровізаційний кіно-балет, який поєднує танцювальну хореографію Apache Crew та музику творця Щедрика Миколи Леонтовича.

Цей фільм — акт відродження національної культури, крізь виразність таких самостійних елементів народної творчості як музика і танець, зафіксованих у рамки кінокадру, що трансформує їх дію у динамічну картину, яка буде випробовуватися лише вірою та часом.

«Інакші, як-от я»

Документальна стрічка про гурт Throbbing Gristle, який увійшов в історію як засновник абсолютно нового жанру електронної музики індастріалу.

«Moby Док»

Біографічний документальний фільм про Мобі та заплутану історію його життя, музичної кар’єри та активізму, яку він зумів перетворити на мистецтво.

«Гельмут Ньютон: Лихий та незрівнянний» 

Документальний портрет суперечливого генія-бунтівника, фотографа Гельмута Ньютона, чиє провокативне зображення жінок зробило його легендарним, попри очевидну невідповідність нормам сьогодення.

«Італо-диско: ігристий звук 80-х» 

Документальна розповідь про захопливий музичний всесвіт епохи 1980-х.

The Runner

Це експериментальний горор і водночас музичний фільм електронного дуету Boy Harsher, створений до виходу їхнього п’ятого альбому. У центрі сюжету – закривавлена жінка, яка тікає від різанини в мотельному номері. Сцени її втечі перериваються зйомками музичного кліпу Boy Harsher. «Те, що ти любиш найбільше, може перетворити тебе на монстра», так музиканти пояснюють трек Tower, який слугує вступом у цю моторошну історію.


Абонемент на весь фестиваль коштує 490 гривень, придбати його можна за посиланням.

Абонемент на онлайн версію фестивалю коштує 370 гривень. Вони з’являться у продажу «найближчим часом». Квитки на окремі сеанси також з’являться «найближчим часом» і коштуватимуть 130 гривень за один.


Читайте також: Кінофестиваль «Молодість» оголосив цьогорічну програму

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024