Головна
>
Кіно
>

У Харкові стартував кінофестиваль про музику та культуру Intro: що там дивитися?

У Харкові стартував кінофестиваль про музику та культуру Intro: що там дивитися?

З 1 по 14 травня у центрі нової культури Some People у Харкові пройдуть покази стрічок від команди KyivMusicFilm в межах фестивалю кіно про музику та культуру Intro. У програмі — «Афтер», «Звір у джунглях», «Дагомея» та «Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор».

Що таке Intro?

Intro — це фестиваль кіно про музику та культуру від команди KyivMusicFilm.

«Intro — це початок нового та невідомого. Це своєрідний імпульс, що підштовхує нас до змін: у собі, в оточуючих, у світі навколо. Це ризик, крок уперед, маніфест із небажанням бути, як усі. Саме це характеризує героїв наших фільмів — розпочавши рух уперед, вони надихають, мріють, змінюють себе та залишають по собі слід в історії» — пишуть організатори.

В межах фестивалю покажуть фільми про свободу творчості, електронну сцену та силу культури у збереженні ідентичності.

Які фільми будуть на Intro

«Звір у джунглях»

Фільм-адаптація за однойменною новелою Генрі Джеймса. Це історія чоловіка і жінки, які багато років поспіль зустрічаються в одному паризькому клубі, на дверях якого стоїть містична фейсконтрольниця Беатріс Даль. Разом вони очікують на щось, що нарешті має статись і все змінити, а тим часом йдуть роки, розгортається епідемія СНІДу, падає Берлінська стіна й відбувається трагедія 11 вересня.

Фото: кадр із фільму «Звір у джунглях»

Квитки за посиланням.

«Дагомея»

У 1892 році французькі колоніальні війська викрали та вивезли з західноафриканського королівства Дагомея безліч художніх артефактів. Майже 130 років потому 26 предметів мистецтва, які весь цей час перебували в музеї в Парижі, нарешті повертаються у сучасний Бенін.

Фото: кадр із фільму «Дагомея»

Фантазійна документальна робота французької режисерки сенегальського походження Маті Діоп, присвячена деколонізаційним процесам повернення культурної спадщини — фільм про ідентичність, коріння та історичну справедливість. 

«Тематично фільм відгукнеться українським глядачам, бо попри різні контексти, нам до болю знайома боротьба з переписуванням історії і привласненням культурної спадщини, які систематично спостерігаються з боку імперської Росії» — пише Intro.

Квитки за посиланням.

«Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор»

Нам Джун Пека називають нострадамусом цифрової епохи, який передбачив появу інтернету, соцмереж і світ, в якому все стане контентом.

Фото: кадр із фільму «Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор»

Митець помер за рік до появи першого iPhone, але ще у 1970-х роках передбачив цифровий світ соцмереж, в якому ми зараз живемо.

Квитки за посиланням.

«Афтер»

«Афтер» — це реконструкція спільноти прихильників електронної музики, яка існує у безпечному просторі, стираючи межі між соціальним статусом, расою та сексуальною орієнтацією.

У паризькому техно-клубі зустрічаються Фелісі, адвокатка у кримінальних справах, та Саїд, водій таксі. Ніч у клубі породжує в них взаємне захоплення. Дві людини з різних світів та з різними поглядами стають близькими поки ранок не поверне їх до звичного життя, де в центрі Парижа вирують протести «жовтих жилетів».  

Фото: кадр із фільму «Афтер»

Квитки на кожен фільм потрібно придбати окремо на сайті.
Вартість квитка 120 грн.
Покази відбуватимуться у культурному центрі Some People, м. Харків, вул. Іванівська, 1


Читайте також: Kadnay, Shumei, Adam та інші: які події пройдуть в артпросторі V’YAVA у травні та червні?

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
24 години тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024