Головна
>
Кіно
>

Український фестиваль кінооператорського мистецтва «Кіноко» відбудеться у Польщі

Український фестиваль кінооператорського мистецтва «Кіноко» відбудеться у Польщі

LiRoom LiRoom
12 Жовтня, 2022

Цьогоріч завдяки підтримці польських колег, фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО-2022 у спрощеному форматі пройде в рамках фестивалю Camerimage Festival у листопаді.

На зображенні може бути: 2 людини та текст «EnergaCAM EnergaCAMERIMAGE MERIMAGE SUPPORTS IO FILM FESTI IVAL NKO OKO oxoиTR Energa CAMERIMAGE STRATEGICSPONSOR: STRATEGIC SPONSOR Energa ORLENGROUP STRATEBESPONSEnera ORLEN GROUP»
Джерело: сторінка фестивалю

«Camerimage — це фестиваль, який ми відвідували багато разів і завжди дуже захоплювалися ним. Саме він був важливим орієнтиром, коли ми задумували КІНОКО. За 30 років свого існування Camerimage став великою світовою індустрійною подією. Його масштаби та рівень підготовки вражають. До такого рівні прагнемо і ми», — прокоментувала Анастасія Тиха.

Цьогоріч мав відбутися п‘ятий, ювілейний КІНОКО. Команда фестивалю активно готувалася до ювілею та планувала вивести фестиваль на новий рівень: запросити іноземних колег у журі та студентів європейських кіношкіл до участі в конкурсі. Проте через повномасштабне вторгнення проведення фестивалю в Україні відмінили.

Фестиваль активно ріс і розвивався щороку. Ми справді еволюціонували з маленької студентської події в вагомий індустрійний захід. Тому дуже не хотілося пропускати рік. Зараз як ніколи важливо говорити про Україну на всіх доступних міжнародних майданчиках. А українським кінематографістам є про що розповісти. Ми дуже вдячні польським колегам за цю підтримку і за їх чітку позицію стосовно російсько-української війни», — розповіла у коментарі для LiRoom програмна директорка фестивалю Анастасія Тиха

Проте фестиваль відбудеться на платформі польських колег. Організатори планують показати 2 стрічки — ігровий повнометражний фільм та документальний повнометражний, переможців попередніх років фестивалю. А також провести панельну дискусію «Кінооператори на війні». Детальніше про програму та можливість долучитися до фестивалю організатори оголосять згодом на сторінці у фейсбуці.

КІНОКО — перший в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, започаткований у 2018 році. Він покликаний відкривати нові імена у галузі кінематографії та робити огляд найцікавіших здобутків, перш за все, студентського кіно.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
26 хв. тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024