В Україні стартували зйомки фільму «День, коли я зустрів Спайдермена»

Mamas Production розпочали знімання фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» — це воєнна драма з елементами фантастики.

«День, коли я зустрів Спайдермена» — спільний проєкт Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) та AMO Pictures. Творці фільму кажуть, що це перші зйомки повнометражної стрічки на території України з початку повномасштабної війни. Автор ідеї та копродюсер фільму — Антон Скрипець, режисерка — Єва Стрєльнікова.

За сюжетом волонтерка Катя відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі. Запустили виробництво на початку травня, а фільмування тривають і досі у Львові, Києві та деяких інших містах України.

За словами авторів стрічки, такого формату, який вони обрали для своєї історії, в Україні ще не було.

«Ще на етапі сценарію, разом із Антоном, ми багато обговорювали нюанси формату, в якому вирішили розказати нашу історію. Нам хотілося, щоб фільм відгукнувся кожному, тому будемо говорити з глядачем зрозумілою йому мовою. Артхаусні прийоми виразності відкинули подалі!» — коментує режисерка фільму Єва Стрєльнікова.

У фільмі зіграють Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Олеся Жураківська, Катерина Кістень та інші. Реліз стрічки заплановано на осінь 2022 року. А прем’єра очікується на стрімінгових платформах, фестивалях, телеканалах і у кінотеатрах.


Читайте також: Фільм «Не все буде добре» захисниці Хелени Максьом з’явився на TakFlix

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.