Головна
>
Кіно
>

В український прокат виходить фільм «Відблиск» Валентина Васяновича

В український прокат виходить фільм «Відблиск» Валентина Васяновича

16 травня в український прокат вийде фільм «Відблиск» Валентина Васяновича, який відомий за фільмом «Атлантида». Драма «Відблиск» є першою українською стрічкою, що брала участь в основній програмі Венеційського кінофестивалю у 2021 році.

За сюжетом «Відблиску», український цивільний, а згодом — військовий хірург Сергій потрапляє в полон російської армії в ході російсько-української війни на сході України. Перебуваючи в полоні, він стає свідком страшних сцен приниження, знущання та катування українців від рук російських окупантів. У ході обміну полоненими між Україною та Росією Сергій звільняється з полону, повертається у своє колишнє цивільне життя та пробує знайти сенс життя шляхом відбудування відносин з колишньою дружиною та їх дочкою. Він по-новому вчиться бути людиною, бути батьком, який уміє кохати та підтримувати своїх близьких.


У фільмі знялися хірург Олександр Данилюк, який зробив в польових умовах понад 70 операцій, журналіст Станіслав Асєєв, який два роки пробув у російському полоні, ветеран, волонтер Андрій Римарук, Роман Луцький, актор фільмів «Сторожова застава», «Безславні кріпаки», «Віддана» та інші.

Квитки на покази можна придбати за посиланням.


«Відблиск» — український художній фільм режисера Валентина Васяновича, знятий у 2021 році. Васянович також є оператором та одним з продюсерів стрічки. Також продюсерами фільму є Ія Мислицька, Володимир Яценко та Анна Соболевська.


Читайте також: Чому варто подивитися «Відблиск» Валентина Васяновича? 

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024