Головна
>
My Way
>

Сашко / Lucky Bar / Рубрика My Way

Сашко / Lucky Bar / Рубрика My Way

Tia Horrel Tia Horrel
9 Квітня, 2012

Сашко. Український національний контрабасист.

 

Я починав з банально «дуже сподобалось» як на контріку грав один контрабасист на ютубі))..Загалом, спочатку якоїсь глобальної і серйозної мети не було, просто хотілось грати ..тож учився і грав..Тобто першої мотивацією і метою було просто грати, не важливо стиль, головне – на контріку. Потім, коли визначився більш-мнеш, шо хочу грати і коли вже трохи почало виходити, цілі почали змінюватись..Тепер вже хотілось шось доносити, якусь інформацію, викликати емоції.

Зараз свою мету можу сформувати так: хочеться рости і розвиватись, як музикант..і як результат отримувати можливість показувати свою творчість більшій і більшій кількості слухачів. На мій погляд це закономірно, якшо ти шось робиш і це подобається людям, і кількість людей таких збільшується, значить ти рухаєшся в правильному напрямі і головне все з душею. Може колись отримати якусь кльову міжнародну премію, типу Гремі J

А стосовно нашого шоубізу, для мене він поки що зовсім не зрозумілий і абстрактний..але, у всякому випадку, він розвивається і цей рух видно, хоч і повільний. З кожним разом, все більшає і більшає заходів, які присвячені інтелектуальній музиці. Це приємно.Це є наслідком того, шо кількість слухачів такої музики збільшується, тобто рух правильний. Але поки дуже багато якісних кавер бендів їм дуже важко штовхати свою авторську музику.. Хоча, можливо, ця авторська музика просто не того рівня, шоб конкурувати з каверами.

Тож, хотілося, щоб якість нашої музики (авторської) зростала і разом з нею наш слухач.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023