Головна
>
Lviv
>

Події Львова: афіша на 16-18 вересня

Події Львова: афіша на 16-18 вересня

Подорожуючи Україною, ми помітили, що культурне життя Львова та Києва йде паралельно одне з одним. Тобто кияни не дуже цікавляться тим, що відбувається у Львові, а львів’яни не сильно переймаються столичною тусовкою.

Ціль нашого блогу – висвітлювати музичне життя всієї Україні. Тому ми запускаємо першу, пілотну, рубрику “Події Львова”, у якій наші спеціальні кореспонденти будуть збирати найцікавіше зі львівських афіш.

Bookworm Fest

1

Lviv Film Center – це така собі львівська інтерпретація київського Roof’a. Місце стало популярним завдяки переглядам кінофільмів на даху, а також низці концертів-презентацій українських молодих музикантів: Postman, Mari Cheba, Колос. Цього разу організатори (Play Day event agency) вирішили “окупувати” всю територію кінотеатру.

16 вересня у Lviv Film Center на чотирьох музичних сценах (головний зал, підвал, дах, подвір’я) гратиме музика різних стилів: house&techno / drum&bass / chillout / funk. 22 діджеї, 3 барні зони, ігрова зона, кінопоказ та перше у Львові Silent Party.

Вартість: 80-100 грн.
Де: Lviv Film Center, вул. Володимира Великорго,14а.

Коли: 16 вересня, 20:00.

Crude Machines у Picasso

2

16 вересня в клубі Picasso відбудеться концерт для тих, хто любить музику потяжче. Брутальний концерт відбудеться за участі американської групи Crude Machines (death/industrial metal) та українських гуртів Molphar (death/black metal), D.Hate (groove/death metal), Satrias (melodic death metal).

Вартість: 60-80 грн.

Де: Picasso, вул. Зелена, 88.

Коли: 16 вересня, 18:00.

BO-BO (bohemian bourgeois) вечірка

3

16 вересня star guest 23 Форуму Видавців Фредерік Бегбедер зіграє DJ-set на вечірці у стилі BO-BO – богемія і буржуазія. Окрім письменницької діяльності, француз частий гість на запальних вечірках та сам багато років виступає як діджей. Також у програмі – виступи DJ Mihal, DJ Andrew і львівського гурту The Cancel Band, що створює абсолютно унікальну музику, поєднуючи джаз, хіп-хоп та фанк.

Вартість: 150-250 грн.

Де: клуб Fest Republic, вул. Старознесенська, 24-26.

Коли: 16 вересня, 22:00 (Безкоштовний трансфер до місця події від Порохової вежі (вул. Підвальна 4) кожні 15 хвилин з 22:00 до 6:00).

Ніч поезії та музики non-stop

4

Кожного вересня Львів охоплює вірус під назвою “Форум Видавців”, навколо якого відбувається сотні подій і не тільки літературних. Якщо ви хоч раз відвідували ФВ, то знаєте, що його невід’ємною частиною є “Ніч поезії та музики non-stop”. Протягом 8-ми годин українські та іноземні автори читають поезію, чиї перфоманси чергуються з виступами прогресивних українських гуртів. Цього року музичу частину програми представлять  “Жадан і Собаки”, “Zapaska”, “Мантри Керуака” (екс-”Оркестр Че”), “Хамерман Знищує Віруси”, спецпроект Жадан-Каданов-Турчик.

Вартість: 100-150 грн.

Де: клуб Fest Republic, вул. Старознесенська, 24-26.

Коли: 17 вересня, 22:00 (Безкоштовний трансфер до місця події від Порохової вежі (вул. Підвальна 4) кожні 15 хвилин з 22:00 до 6:00).

DEX KITCHEN

5

Вечірка для шанувальників музики в стилі  Drum&Bass. Серед запрошених діджеїв Alex Darkstar, Dex, Ice Logic, Gakonda.

Вартість: 50 грн.

Де: клуб Underground, вул. Коперника, 17.

Коли: 17 вересня, 23:00.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024