Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося відео на пісню badactress «Абонент»

Відео дня: дивимося відео на пісню badactress «Абонент»

Співачка badactress презентувала пісню Абонент та кліп на неї. У другому синглі вона продовжує підіймати соціальні теми. Зокрема, виконавиця стикається зі сталкінгом у соцмережах з боку експартнера.

За сюжетом пісні романтизм переходить у нав’язливе переслідування із побутовими звичками підлітків — дзвінки щоночі, ігнорування, додавання у чорний список, блокування.

«Соціальна відповідальність у соцмережах, дбайливе ставлення до себе та оточуючих, особливо колишніх — це те, про що треба говорити ще більше», — коментує badactress.

У кліпі badactress використала прийом сучасного авангардного мистецтва ready made — це коли звичайні побутові предмети розглядаються як артоб’єкти.

Крім цього, у відео badactress з’являється в образі Біллі Айліш. За словами badactress, їх часто порівнюють, а вона відноситься до цього з гумором

Режисеркою відео, художницею по образах та реквізиту виступила сама badactress. А от за саунд-дизайн відповідав Krechet.

badactress — популярна українська тіктокерка(понад 400 тисяч підписників та понад 16 мільйон вподобань). Як співачка дебютувала із синглом wlw.ua, який присвячений «проблемам тінейджерства, коли кожна дівчина шукає свою сексуальну ідентичність через закоханість в іншу дівчину».

Wlw — це абревіатура словосполучення «woman-loving woman», яке означає «жінка любить жінку».


Читайте також: Дебют Joyriders, LP від Krutь та інше: слухаємо релізи цього тижня

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024