Головна
>
Музика
>

Джаз-толоки, волонтерство та концерти. Як Repair Together робить волонтерство лайфстайлом

Джаз-толоки, волонтерство та концерти. Як Repair Together робить волонтерство лайфстайлом

Влітку 2022 року громадська організація Repair Together провела першу волонтерську подію на Чернігівщині. З того часу невелика група волонтерів перетворилась на організацію з понад 1000 волонтерів, яка допомагає людям відновлювати житло та повертати культурне життя в деокуповані регіони. Наприкінці квітня вони опублікували відео концерту гурту Chubareenee з джаз-толоки 2023 року в селі Бакланова Муравійка Чернігівської області.

Що таке Repair Together

Repair Together — це громадська організація, яка зосереджена на побудові активної волонтерської спільноти. Організатори кажуть, що ініціатива з’явилася як відповідь на виклики, створені повномасштабним вторгненням Росії.

Repair Together зараз займається розчищенням завалів та відбудовою житла, але надалі планує спрямовувати волонтерський ресурс на вирішення й інших проблем.

Волонтери Repair Together поєднують культуру з будівництвом, адже відновлення сіл відбувається не лише шляхом буквальної відбудови, а й разом з поверненням культурних подій.

«Для того, аби ця спільнота була міцною і проактивною, і призвичаїлась до волонтерства як невіддільної складової свого життя, ми робимо цей процес корисним та цікавим досвідом. Досягнути цього ми змогли поєднавши фізичну працю волонтерів з культурними та освітніми подіями для них» — кажуть організатори у коментарі для Лірум.

До концертів та лекцій приєднуються також місцеві жителі.
Торік, в межах Jazz Toloka 2023 у селі Бакланова Муравійка, вони організували концерт гурту Chubareenee. Це київський музичний гурт із 8 учасників, який грає у стилях фанк, джаз та рок.


Які плани в Repair Together

У коментарі Лірумі організатори розповіли, що вже є декілька артистів, які співпрацюватимуть з Repair Together в новому сезоні — це формація Fusion, серед яких Yevhen Puhachov Quartet, Hyphen Dash, Andrii Barmalii та Oleksandr Yavdyk, Aesthetic Combination, Артистка Чуприненко, гурт Schmalgauzen, гурт ДНО, гурт МОВА, Lily45, Кажанна, Polygon Records та інші. Список учасників ще може змінюватися та доповнюватися.

11-12 травня розпочинається нова толока в Іванівській громаді Чернігівської області.
Зареєструватись та стати учасником Repair Together можна за посиланням.


Читайте також: Кінобайрактарщина. Як комедія «Крашанка» експлуатує тему повномасштабного вторгнення

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024