Головна
>
Музика
>

«Хочеш, будемо з тобою танцювати до ночі»: слухаємо релізи цього тижня

«Хочеш, будемо з тобою танцювати до ночі»: слухаємо релізи цього тижня

Звуки українських міст від Філатова, трек від військового аеророзвідника, еротична балада від Скажи щось погане, майже тікток-хіт і куди ж без Аліни Паш — слухаємо релізи цього тижня.

Євген Філатов — EP Як звучить Україна

В альбомі зібрані всі композиції першого сезону музичного тревел-шоу «Як звучить світ…Україна». За словами творців, всі треки написані в унікальній стилістиці композитора та передають неповторні звуки й атмосферу Києва, Львова, Карпат, Чернігова та Одеси.

Чортополох — LP Водевіль 

Косівські панки, підписанти андеграунд-лейблу Erythroleukoplakia Records презентували другий повноформатний альбом. Слухайте і купуйте за посиланням.

Kutovyi — Крок

Виконавець ділиться своїми страхами й роздумами про власний шлях в музичній індустрії. Одна з його сторін жаліється на те, що немає розвитку і не варто продовжувати займатися музикою. Інша — більш вмотивована, спонукає просто брати й потужно працювати над собою, щоб втихомирити внутрішнього критика. 

Гітарист — Моя перемога 

Автор пісні — військовий аеророзвідник у 68-ій бригаді імені Олекси Довбуша. 

Основні частини пісні були записані на фронті, в облаштованому під студію підвалі, що знаходився фактично на лінії зіткнення. Ця пісня — присвята загиблим на війні товаришам. 

6ATbK0 — Погляди

Виконавець продовжує новий творчий етап — шизотрепу. Погляди відображають занепокоєність, відчуття переслідування та небезпеки. 

Скажи щось погане — Я кохатимусь під джаз

Музиканти кажуть, що новий трек — балада переповнена еротичною атмосферою та спокійним звучанням: «Це пісня про те, що людина, не маючи коханої людини, може заповнювати свою пустоту “фейковим коханням” супроводжуючи це своїм улюбленим жанром музики».

Gunna Chorna — Як ти ми любиш

Реперка змінила образ на більш романтичний й презентувала першу пісню у 2023 році. 

Яскравий образ у стилі 00-х Gunna Chorna змінила на більш романтичний і стриманий. При цьому, співачка зберегла галицький діалект і галицькі етнічні мотиви у поєднанні із сучасним звучанням.

Alina Pash — Chukutykha

Чукутихою називали найвідомішу у світі гуцулку Марію Кречунєк. Саме нею і надихнулася Аліна Паш. Chukutykha є адаптацією однієї з коломийок Чукутихи.

Доступно.UA, Alyona alyona — Доступновіль

Доступно.UA розробляє новий проєкт для підтримки маломобільних груп населення. Разом із реперкою Alyona alyona вони випустили анімоване відео про безбар’єрність українських міст.  Автори проєкту хочуть привернути увагу до інклюзивної відбудови українських міст.

Село Близнюків — Висота 

Висота — подвійний сингл. Виконавець каже, що це тоскна електронна пісня, створена за допомогою барабанних семплів та емуляції вінтажного синтезатора: «Вільне уявлення на тему того, що сталося б з Moby після двох пляшок пива Арсенал Міцне».

Другий трек — Шукай мене там — автор описує так: «Це музика для бійки в дешевому кафе-кабаре, яке з темного гетто Парижу переїхало на територію київського продуктового ринку “Нивки”. Також підходить для похмільних танців та незграбного сексу».

Після дощу — Хочеш

Виконавець старанно намагався загнати приспів треку в тренди тіктоку і вона справді почалася віруситися. І ось, файналі, можемо слухати трек на платформах.

Стас Корольов — Кав’ярня 

Стас Корольов випустив пісню Кав‘ярня і відкрив «Віртуальну Кав’ярню», щоб зібрати кошти на потреби ЗСУ. Докладніше читайте за посиланням.


Читайте також: Реп-лейбл Enko змінив напрям діяльності та став мультижанровим

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024