Головна
>
Музика
>

Дмитро Мазуряк організовує тур для любителів фанку (і не тільки). Розповідаємо, що відомо про «Онлі фанк» та як долучитися

Дмитро Мазуряк організовує тур для любителів фанку (і не тільки). Розповідаємо, що відомо про «Онлі фанк» та як долучитися

Український музикант, сопілкар гурту Kazka Дмитро Мазуряк та його подруга Христина Чубрей організовують тур «Онлі фанк» для любителів українського фанку. Тур пройде 6-9 жовтня у місті Вижниця (Чернівецька область). У програмі — перегляд тематичного кіно, екскурсії, похід на Косівський базар, спа-процедури тощо. До туру можуть доєднатися всі охочі. 

Стилістика афіш натхненна автобусною зупинкою у Вижницькому районі

Як з’явилася ідея?

У коментарі для Лірум Дмитро Мазуряк розповів, що ідея організувати тур з’явилася, коли він повернувся з Києва додому і відкрив для себе багато нових речей і місць. А оскільки зараз багато людей почали цікавитися українською музикою, зокрема естрадною історією, то він вирішив познайомити їх з творчістю цього краю.

«Мені б хотілося, щоб більше людей познайомилося з цим безпосередньо. Це тур місцями, якими надихалися Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, Левко Дутківський тощо. У нас в гостях будуть солістки ансамблю Смерічка і це дуже класна можливість дізнатися, як усе відбувалося, поспілкуватися, такий собі діалог поколінь», — каже Дмитро.

Крім того, це можливість трохи оживити Вижницький район, у якому відбувається не так багато культурних подій.

Що у програмі?

Автори туру кажуть, що введуть учасників в «храм пресвятого фанку»: будуть там, де писалися легендарні пісні й говоритимуть з легендами, які це зробили.

У вартість входить проживання та дворазове харчування, трансфер в межах туру (дорога до Чернівців не включена), а також всі екскурсії, активності та пасивності. Ціна 6550 гривень.

В перший день туру (6 жовтня) учасники підуть гуляти Вижницею, слухати екскурсію та дивитися фанкове кіно в місцевому кінотеатрі. 

В суботу (7 жовтня) — Косівський базар та прогулянка на перевал Німчич та Протяте Каміння. В неділю — проведуть концерт «ВІА Квартирник» для всіх охочих. Це відбудеться в міському будинку культури — на тій же сцені, де в 1966 році створилася ВІА Смерічка й вперше прозвучала пісня Червона рута. Вхід за донати, зібрані кошти передадуть військовим медикам. Ведучим заходу буде стендапер Вадим Ковалик

А після цього — в сауну та чани, щоб не паритись по життю.

А на понеділок (9 жовтня) запланована екскурсія у вижницький коледж мистецтва та дизайну й похід в музей Миколайчука. 

І, як каже, Дмитро, усе це буде «приправлено» буковинською гостинністю й активностями.

Для бронювання місць — писати сюди.


Читайте також: Що таке «вусатий фанк» та в чому його ексклюзивність

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024