Головна
>
Музика
>

Вийшов альбом пам’яті музиканта та військового Міші Бікетова. Слухаємо «Пам’ятку»

Вийшов альбом пам’яті музиканта та військового Міші Бікетова. Слухаємо «Пам’ятку»

15 травня 2024 року на лейблі Dnipropop вийшов альбом Пам’ятка музиканта Міші Бікетова. Він був учасником дніпровської творчої спільноти Module, а з перших днів повномасштабного вторгнення долучився до лав ЗСУ та був аеророзвідником у складі Module Squad.

Більшість матеріалу альбому Міша Бікетов написав в бліндажах та імпровізованій «міністудії» на ППД біля лінії бойового зіткнення, в проміжках між виконанням бойових завдань.

«Втім, унікальність альбому не вичерпується військовим контекстом. В цих сирих нечесаних нарисах лунає голос покоління. Їх щирість. Їх Іронія. Їх.. вічна молодість» — коментують реліз у Dnipropop.

Зібрав та систематизував матеріал для альбому побратим Міші — Микита (Dalek), який до повномасштабного вторгнення був адміністратором клубу Module, а Юра Буличов (Monotonne) зробив мастеринг альбому.

Михайло «Рудий» Бікетов загинув 18 березня 2024 року під час виконання бойового завдання, йому було 24 роки. Співзасновник Module Микита Козачинський написав, що під час останнього бою розрахунок Михайла знищив танк і БМП, зупинивши один з тисяч наступів росіян по лінії фронту.

Фото: Module/Facebook

Міша був одним із наймолодших учасників спільноти Module, волонтерив там за часи діяльності клубу та писав електронну музику та вірші. Мріяв видати свій реліз на лейблі Dnipropop.

Долучайтеся до «збору помсти» на технічне забезпечення підрозділу Module Squad.


Module — клуб у Дніпрі, або ж митцівня, як його часто називають засновники, утворений у 2016 році спільнотою, якій була небайдужа музична сцена міста. За час своєї діяльності він встиг обʼєднати навколо себе спільноту визначних електронних музикантів міста, внаслідок чого у 2020-му на її базі постав лейбл Dnipropop. Наприкінці 2021-го клуб закрився, а з початком повномасштабного вторгнення частина його команди доєдналася до 128 бригади ТрО.


Читайте також: «Найстрашніше — неможливість щось змінити». Поет та музикант Ігор Меліхов про культурний ландшафт Чернігова та окупацію

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
16 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024