Головна
>
Музика
>

5 українських виконавців, яких слухає блогерка Поліна Майко

5 українських виконавців, яких слухає блогерка Поліна Майко

LiRoom LiRoom
13 Липня, 2023

Поліна МайкоTikTok- та YouTube-блогерка з Маріуполя, авторка каналу «Хочу гратися — Перехочеш». А ще Поліна постійна відвідувачка наших Зорепадів і слідкує за українською музикою. Тож нам стало цікаво, яких виконавців вона слухає — і вийшов топ-5 артистів. У ньому є як молоді виконавці, які з’явилися на українській сцені нещодавно, так і відомі інді-музиканти.

Зорепад релізів. Фото: Герман Крігер

Sheetel

Почалося все з треку Невеселий. Це стиль. Пізніше мені увімкнули what’s left? — інший вайб, але теж дуже добре. Останньою краплею став live з Квартиринки. Тепер чекаю їхнього виступу, бо це розйоб і більше людей мають знати про цей гурт!

Vivenne Mort

Коли складала плейлист з українською музикою, помітила, що Даніела трапляється найчастіше. Я часто співаю її пісні на вокалі, мені подобається поєднання фортепіано та голосу, бо теж граю на цьому інструменті. Ну й тексти… Сліди маленьких рук завжди потрапляють у саме серденько. Тут я можу сміливо сказати: «хочу колись бути, як вона».

Renie Cares

Ця любов триває вже рік. Почалося все з якби, потім я познайомилася з Ірою та Сашею. Мені дуже подобається, як Іра відчуває і пише тексти, як Саша пише музику (він теж грає у Sheetel). Пам‘ятаю, у них була акустика у Хвильовому й там розігрували на аукціоні футболку. Ми купили її з друзями за 10 тисяч грн, щоби підтримати асоціацію родин захисників Азовсталі. Після того до мене почали підходити інші слухачі, щоб обійняти. І всю пісню я не могла підняти голову, бо плакала. От для мене Renie Cares про це. Чекаю пісню про море. Вони говорили, що там будуть звуки моря, записані в Маріуполі.

Vioria

Думала чи додавати Віолету… Але дійсно часто її слухаю та збираюся на виступ. Вона вибивається зі списку, але я таке люблю. Мені подобається, що Віорії 19 років, і вона вже робить ЦЕ. І ви можете говорити, що не любите Віорію, але якщо я скажу: «Я хвора на любов», то ви відповісте: «А ти забираєш ліки»!

The Unsleeping

Просто база. Ми обговорювали це з Максом Нагорняком (автор каналу Bezodnya Music). Завжди, коли вмикаєш українську музику тим, хто її взагалі не слухає — The Unsleeping спрацьовують. Інші виконавці не факт, а Ptaha Fred подобається всім. Ну і як я могла не додати сюди автора фрази «Ригайте, ригайте на все російське»?


Читайте також: 5 українських книжок, які вплинули на блогера Данила Гайдамаху

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023