Головна
>
Музика
>

Плейлист української музики для сексу під оргію на Щекавиці

Плейлист української музики для сексу під оргію на Щекавиці

На фоні загальних новин про загрозу ядерних ударів з боку Російської Федерації, українці рятуються гумором, аби хоч трохи розкрутитися. Спільно з простором сексуальних знань LOVESPACE ми зібрали для вас плейлист української музики для сексу. Слухати плейлист: SpotifyYouTubeDeezer, Apple Music

З чого усе почалося? 

Усе почалося з твіта Наталії Піскової. Вона написала, що дізналася про спільноту, яка планує зібратися на горі Щекавиця «в разі ядерного вибуху зібратись на Щекавиці і влаштувати оргію»:

«Так що майте на увазі, раптом у когось з вас це нездійснена сексуальна фантазія».

Твіт швидко розлетівся, а користувачі почали просити посилання на чат.

Спершу в чаті було 8 людей, а за кілька годин кількість зросла до 101. На момент публікації цього матеріалу [26 вересня, — ред.] там вже  понад 4 тисячі учасників і триває активне обговорення. Хтось знайомиться, хтось кидає нюдси та планує оргії й виживання у постапокаліптичному світі. У чаті також діють свої правила: повага до інших учасників є обов’язковою, а мова чату — українська.

Поради від LOVESPACE

До речі, 26 вересня святкується всесвітній день контрацепції. LOVESPACE у своєму твіттер-акаунті нагадує про важливість захисту. 

Також, якщо ви захочете прихопити з собою іграшки, радимо прочитати цей матеріал від LOVESPACE. Тут ви знайдете відповіді на усі питання по догляду і використанню. 

Слухати плейлист: Spotify, YouTube, Deezer

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024