Головна
>
Музика
>

Сергій Жадан та Євген Турчинов презентували мініальбом «Танго Харків»

Сергій Жадан та Євген Турчинов презентували мініальбом «Танго Харків»

31 травня Сергій Жадан та Євген Турчинов презентували мініальбом Танго Харків.
До альбому увійшли три композиції, які з певних причин не увійшли до репертуару гурту Жадан і Собаки. Музиканти вирішили випустили ці треки окремим релізом й кажуть, що вийшла доволі несподівана, гіркувата і пристрасна платівка про жагу і надію.

Мишоловка — пісня, створена у 2024 році як офіційний саундтрек до однойменного повнометражного ігрового фільму в жанрі трилер, який вийде в українських кінотеатрах у 2025 році. Автором ідеї фільму виступив сценарист Сергій Касторних («Мирний-21», «Як там Катя?», «Війна в моїй голові»). Це розповідь музикантів про історію головного героя фільму, який опинився в пастці й переживав найскладніші моменти життя.

«Це пісня про пов’язаність і взаємозалежність, про силу, яку ми отримуємо, ділячись своїм світлом, і крихкість, яка в нас від початку закладена», — кажуть музиканти.

Танцювати — ламка й меланхолійна, написана декілька років тому. Автори кажуть, що це легковажна, світла й чуттєва пісня про велику науку любові й танцю.

Танго Харків — композиція, написана навесні 2022 року. Музиканти кажуть, що в перші місяці повномасштабного вторгнення почуття причетності, гніву й ніжності створювало дивні мотиви, які хотілося зафіксувати і якими хочеться ділитися й тепер.


Читайте також: Пісня за піснею: Semmar про альбом «Голоси дівчат»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
19 години тому
Новини
Від Jerry Heil до Миколи Пацюка: як звучить Київщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому