Головна
>
Музика
>

Пісня за піснею: розповідаємо про LP «Ти лиш людина» Tember Blanche

Пісня за піснею: розповідаємо про LP «Ти лиш людина» Tember Blanche

7 квітня київський інді-поп дует Tember Blanche презентував другий повноформатний альбом Ти лиш людина. За словами гурту, наскрізна тема альбому — недосконалість людської натури, її слабкі сторони та невиправдані надії. 

До LP увійшло 9 пісень, серед них фіт з військовим скрипалем Мойсеєм Бондаренко. Кожен трек — це історія про прийняття себе та світу навіть у ті моменти, коли і тобі, і світові ще дуже далеко до ідеалу.

В межах рубрики «Пісня за піснею» розповідаємо докладніше про кожен трек з альбому.

Tember Blanche — це київський інді-поп дует Олександри Ганапольської та Владислава Лагоди, заснований 2020 року. У 2021 році вони випустили дебютний альбом Тут немає нікого, окрім нас, який став одним з найкращих альбомів того року за версією LiRoom.

За словами гурту, ідея другого лонгплею Ти лиш людина в тому, щоб показати справжню людину:

«Таку, що піддається спокусам і робить помилки, і саме через свою здатність вчитися на цих помилках залишається людиною».

Прелюдія

Цей трек про стан розгубленості та прийняття цього стану. «Перед тим, як починати будь-яку справу, треба добре підготуватися: чи то морально, чи то фізично. У нашому випадку ми готуємось до мандрівки людською свідомістю, а розпочинаємо її з невеликої “Прелюдії”».

Хороший хлопець

Ліричний герой пісні має прототипа — це Влад. Це історія про всіх, хто зазнавав осуду та нерозуміння за вибір професійної діяльності. Поки ліричний герой доводить на практиці, що творчістю можна заробити на життя, він чує багато зневажливих слів у свій бік.

До речі, це єдиний трек на альбомі, який зводив не Влад, а звукорежисер Юрій Смаліус.

Пусти мене

Акустичний трек про хворобливу, радше юнацьку, закоханість: «Більшість людей переживає подібну несамовиту й безнадійну любов саме в юності, коли ще не вистачає розуму відрізнити вигаданий образ від реальної людини».

Тиша

Ліричні герої, які раніше годинами не замовкали через надлишок дофаміну, нині не можуть зрозуміти одне одного. І замість того, щоб пояснити свої почуття, вони обирають зручнішу модель — мовчання.

Завтра

Авторська інтерпретація вірша Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти — людина?». Головний посил пісні — спішити жити треба сьогодні, бо завтра може так і не прийти.

Так чи інакше

Пісню присвятили всім людям з обсесивно-компульсивним розладом: «Трек висміює безсенсовість побутових сварок і нагадує, що немає чистоти більш важливої, ніж чистота людської душі».

Ван Гог

Ліричний герой не здогадується, що як тільки перед ним постане вибір справи життя, дорослі позбавлять його права такого вибору: «Та це все буде в туманному майбутньому, а поки “спи, мій любий, спи”».

Ти лиш людина

Фіт із військовим скрипалем Мойсеєм Бондаренком. Пісня узагальнює всі теми, оспівані в альбомі, та розповідає про вміння бути вразливим на очах в інших людей. 

Пізно

Пізно розповідає про розчарування від досягнутих мрій і водночас про прийняття цього розчарування: «Іноді ми так сильно чогось жадаємо, що, при здійсненні бажаного, не відчуваємо майже нічого».


З нагоди прем’єри 30 квітня у Києві відбудеться концерт Tember Blanche. Квитки на концерт можна придбати за посиланням. LiRoom є інформаційним партнером події.


Читайте також: Пісні з різних куточків Криму: Jamala представить у Києві новий альбом Qirim

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 годину тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 години тому
Новини
Від Jerry Heil до Миколи Пацюка: як звучить Київщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому