Головна
>
Музика
>

Відео дня: ТНМК презентували кліп на пісню «Енергодар — це Україна»

Відео дня: ТНМК презентували кліп на пісню «Енергодар — це Україна»

11 липня гурт ТНМК презентував пісню Енергодар — це Україна. Трек присвятили тим, хто опинився в російській окупації.

Найбільша в Європі атомна електростанція Запорізька АЕС — та її місто-супутник Енергодар з четвертого березня 2022 року перебувають під російською окупацією. За словами президента «Енергоатома» Петра Котіна, росіяни намагаються перетворити ЗАЕС на військову базу, ставлячи під загрозу світову ядерну безпеку. А українські атомники продовжують працювати у цих умовах. Росіяни постійно тероризують місцевих жителів і працівників атомної станції: тиснуть на них, принижують, знущаються, викрадають і катують. Жорстокому побиттю піддався водолаз гідроцеху ЗАЕС Андрій Гончарук, працівника Сергія Швеця розстріляли за проукраїнську позицію.

«[Росіяни] окупували Енергодар, вони вбивають, катують та тероризують населення, намагаючися залякати, зламати та усіляко запевнити всіх, що окупація надовго. Це неправда. Бо Енергодар це Україна», каже гурт.

Головна мета кліпу ТНМК вчергове нагадати суспільству про героїзм тисяч атомників Енергодару. Гурт оспівує незламність героїв ЗАЕС і всіх тимчасово окупованих територій людей, які мужньо тримаються.

Кліп створений «ДП «НАЕК «Енергоатом» спільно з гуртом ТНМК і режисером Юрієм Ковальовим.

«Основна ідея цієї відеороботи продемонструвати щоденний героїзм тисяч енергодарців, на долю яких випало неймовірно тяжке випробування окупацією. Випробування, яке переважна більшість цих мужніх людей проходять з неймовірною гідністю, не зраджуючи ні одне одного, ні Україну. Світ має знати про це!»каже режисер Юрій Ковальов.


Читайте також: Пісня за піснею: ТНМК про альбом «ВАТРА red»

  

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
10 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024