Головна
>
Музика
>

Пісня за піснею: Sad Novelist про EP «Тепло»

Пісня за піснею: Sad Novelist про EP «Тепло»

Третього липня Sad Novelist презентував новий мініальбом Тепло, сиквел до ЕР Холод. До альбому увійшло чотири треки.

За словами самого виконавця, Тепло націлений на те, щоб розкрити історії та емоційні переживання ліричного героя. Однак концептуальної хронології між треками немає, а радше є постпанк міні-мікстейпом.

У межах нашої рубрики «Пісня за піснею» ми попросили Sad Novelist’а розповісти про кожну композицію альбому.

1. А ти спитала мені як?

У цій пісні я хотів показати, як ліричний герой відкидає симпатію до героїні з іншого соціального класу. Різниця між ними особливо спостерігається в другому куплеті: «Ти смакуєш на сніданок суші, мене сушить, бо в роті кислий борщ». А от приспів розповідає вже про ставлення героя до дівчини: неприхильність і навіть образу.

2. Не смій пити 

Цей трек про недостойні риси й поведінку персонажа: ревнощі у стосунках, бажання контролювати партнерку, забороняти щось, ставити ультиматуми. У ліриці це його суворе ставлення до куштування героїнею алкоголю. Вся пісня базується на ультиматумі — «Я люблю тебе, кохана, лиш якщо пити не станеш». Зауважу, що пісня аж ніяк не висвітлює проблеми з алкоголем у героїні, а оспівує гріхи ліричного героя.

3. Сироти

Ця композиція про обсесивні переживання, циклічне занепокоєння та тривожність ліричного героя. Завдяки приспіву, де використані панторими, з’являється ефект перенакопичення, що допомагає побачити панічні нотки в персонажі.

4. Один за столом

Цей сингл розповідає про емоційний стан героя через історію. Ідеться про цілком самотній, безлюдний вечір, про те, як персонаж проводить час наодинці. Трек замикає альбом легшою атмосферою.


Sad Novelist — івано-франківський альтернативний проєкт, заснований у 2020 році. Окрім альбомів Тепло та Холодно, в його дискографії є ще один EP Каяття й декілька синглів. Зокрема, нещодавно він презентував пісню Додому спільно з Джозерс та SadSvit’ом.


Читайте також: Діти інженерів Х хейтспіч, Друга ріка і Настя Зухвала: слухаємо релізи цього тижня

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
19 хв. тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024