Головна
>
Музика
>

Саша Кольцова презентувала спільну пісню з німецьким гуртом Trümmer

Саша Кольцова презентувала спільну пісню з німецьким гуртом Trümmer

31 серпня відбулася премʼєра спільної пісні німецького гурту Trümmer та вокалістки гурту Крихітка Саші Кольцової — Що за дверима.

Трек Що за дверима також доступний для купівлі на платформі Bandcamp. Усі кошти з продажу будуть передані на гуманітарну допомогу Україні.

«У 2017 році гамбурзький гурт Trümmer грав у Києві на запрошення Посольства Німеччини в Києві. Тоді колектив розділив сцену з киянами 5 Вимір. Trümmer отримали безцінний досвід спілкування з українцями та українками, і вже тоді були вражені ситуацією в Україні — загроза від Росії вже тоді була присутньою в повсякденному українському житті. Нові знайомства в Києві принесли гурту чимало теплих контактів, які він підтримує й досі», — йдеться в релізі.

Незадовго до повномасштабного вторгнення Trümmer видали пісню Draußen vor der Tür, їхній власний виступ проти праворадикалізму та провінційної подвійної моралі. Після повномасштабного нападу Росії на українські землі пісня набула нових значень. Саме у зв’язку з цим з’явилася ідея створити нову, українську версію треку разом з українською артисткою Сашею Кольцовою. 

Гроші, отримані з продажу треку, будуть передані організації Libereco, партнерській організації Vostok SOS, що надає гуманітарну допомогу в Україні. 

Проєкт здійснили за підтримки Music Export Ukraine у рамках програми MusicAire, про який ми писали раніше.


Trümmer – інді-рок-гурт із Гамбурга та Берліна, який у своїх піснях розкриває суспільну тематику, намагаючись дати слухачам заклик брати справи в свої руки та направляти їх у кращому напрямку. Завдяки перебуванню в Києві гурт ще гостріше відчув, що сьогодні не може залишатися осторонь подій в Україні. 

Саша Кольцова – вокалістка гурту Крихітка, сонграйтерка, журналістка, медіаменеджерка, колишня членкиня правління українського Суспільного Мовника. Послідовно виступає за підтримку української мови та культури та прав жінок. 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023