Головна
>
Музика
>

Що я залишу після себе, коли помру? Юля Юріна презентувала поп-рок альбом «Дім брехливих дзеркал»

Що я залишу після себе, коли помру? Юля Юріна презентувала поп-рок альбом «Дім брехливих дзеркал»

«Дім брехливих дзеркал» — це другий студійний альбом Юлії Юріної, який містить вісім поп-рок пісень. Слова писала Юля Юріна, а автором музики та саундпродюсером альбому став Сергій Сорока (Сир). Всі гітарні партії в альбом записав Ілля Случанко (гітарист Latexfauna), а бас-партію — Олексій Руденко. Зведенням займався Костянтин Пуга (O.Torvald). 

Юля Юріна розповідає, що це новий формат створення музики та мелодії та новий жанр. Ще з дитинства та часів «емо» вона мріяла зробити рок-альбом.

«Сир створив нове звучання для мене. Робота над текстами теж була дуже плідною. Всі тексти я писала самостійно, з відкритими вкладками словників, рим, перекладачів та створювала тексти про своє відчуття того, що мене оточує, враховуючи нинішні реалії, внутрішні переживання та те, що я хочу сказати людям. Головне питання в моїй голові було: “Що я залишу після себе, коли помру?” — каже Юлія Юріна.

Сир каже, що вони одразу вирішили, що це буде рок звучання, але треба було визначитись, який саме це буде рок.

«Вирішив взяти за основу рок-музику кінця 90-х початку 2000-х, коли було доволі популярно використовувати електронні барабани, драм-брейки, семпли і т.ін. Smashing Pumpkins, Primal Scream, Garbage, Marilyn Manson, деякі пісні Lenny Kravitz’а і схоже. Ось ця музика, власне, і була натхненням», — додає Сир.

18 травня у клубі Beletage відбудеться презентація альбому Юлі Юріної «Дім брехливих дзеркал». Придбати квитки можна за посиланням.


Читайте також: Документальний фільм «Кілометр» Ганни Тихої покажуть на кінофестивалі Sheffield Doc/Fest

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024