Головна
>
EP
>

Джамала випустила 5:45. Це другий ЕР менш як за два місяці

Джамала випустила 5:45. Це другий ЕР менш як за два місяці

Джамала презентувала ЕР 5:45 через 6 тижнів після попередньої платівки Ми. Мініальбом розкриває співачку з електронної сторони.

Слухайте 5:45 на цифрових платформах за посиланням.

Платівка сповнена колабораціями та електронною музикою. Зокрема, раніше були вже випущені дуети із реперкою alyona alyona Жалі, а також спільні треки з Koloah (Поринь) і Vakula (Пастка). На платівці додалась ще пісня 5:45, записана спільно з Іллею Місюрою та Сміюсь і плачу, яку співачка робила спільно з саундпродюсерами Іваном Клименком та Стасом Чорним.

Для Джамали ЕР 5:45 став чимось типу психотерапії. Вона написала його у 2019-му, під час складного періоду, повного емоційних потрясінь та розчарувань у людях.

Хтось, щоб розібратися в собі, ходить до психологів, менторів, коучів. Мені ж в цьому допомагає написання пісень. Коли пишу музику, тексти, мелодію, ритм — я ніби ходжу до своїх слухачів в гості і розповідаю про все, що мене турбує“. — розповідає артистка.

Нагадуємо, 12 березня 2021 вийшов попередній альбом Джамали, Ми. До нього увійшло вісім треків, серед яких сингли Вірю в тебе, Вдячна, композиція Like a Hero — англомовна версія саундтреку для фільму Агнешки Холланд “Ціна правди” та дует Кохаю із казахстанським репером Jah Khalib. Концертна презентація обох альбомів пройде 14 травня в Жовтневому палаці.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023