Головна
>
EP
>

Дебютний ЕР проєкту Krapka;KOMA

Дебютний ЕР проєкту Krapka;KOMA

Електронний проєкт Krapka;KOMA випустив дебютний мініальбом Time’s Not Real

Krapka;KOMA досить активно розвивались у пів року свого докоронавірусного існування. Загалом, за рік Krapka;KOMA випустили 3 кліпи, одну колаборацію з ірландкою Pixi Ink (пісня перемогла в конкурсі від British Council – Selector Radio), дали понад 20 виступів в Україні та за кордоном (Нідерланди та Іспанія), публікувались у британських медіа, написали саундтрек до відеогри Titan Chaser, представляли Україну на фестивалі Waves Vienna разом з Dakh Daughters і Tik Tu. Тепер настав час підсумувати це все у дебютному EP. Який, до речі, вийшов рівно за рік після релізу першого синглу.

Time’s Not Real — це 4 сингли, видані раніше та одна колаборація з Pixi Ink. Послухати альбом можна на усіх платформах за посиланням.

Ось, що говорить гурт про філософію свого релізу:

Час – не справжній. Це абстрактне поняття, що накладається на життя людини. «У мене немає часу» – звучить кожного дня з мільйонів уст. Це не «в мене його немає», а його взагалі немає. Без початку і кінця. Рух і спокій одночасно. Процес і пустота. І тільки людина перетворює його у відносність. Час відносно нас, відносно інших, відносно бажань, цілей, тверджень. Відносно життя. Відносно смерті. Відносно зірок на небі, які ми бачимо в їх минулому, дивлячись на них у теперішньому.

Самі дівчата так розповідають про свій проєкт:

Проєкт Krapka;KOMA почав розвиватись дуже швидко, що дивувало навіть нас самих. Наш перший концерт в !FESTrepublic був перед 300 людьми та відбувся вже за місяць після релізу першого синглу. В усіх попередніх музичних проєктах ми так само докладали зусиль, будували стратегії, але завжди не вистачало якоїсь важливої детальки пазлу – вона знайшлася саме в Krapka;KOMA.

Нагадуємо, ми писали про колектив у рубриці «Допомога залу», де наші читачі обирали гурти, про які ми не писали раніше. Наш Олексій Бондаренко тоді описав їх так: «Сильна сторона цього гурту – атмосферність. У цих, на перший погляд, простих бітах ховається настрій, який не так просто створити».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024