Головна
>
EP
>

Київський інді гурт The Rising Waters досліджує довіру у ЕР Trust Issues

Київський інді гурт The Rising Waters досліджує довіру у ЕР Trust Issues

Інді проєкт The Rising Waters презентував свій другий EP Trust Issues з 5 треками-главами.

Основна тема релізу — роздуми про концепцію довіри, її мінливість та еволюцію в різних сферах. Послухати мініальбом на всіх платформах можна тут.

Тема довіри була однією із тих тем, які турбували мене в період написання цих пісень, вона, так чи інакше, проходила через всі тексти червоною ниткою. Я потягнула за цю нитку. Поміркувавши, я відчула, як багато залежить від довіри в особистому житті, в суспільстві, в будь-якій сфері, на різних рівнях. Без довіри немає розвитку. Питання довіри стосується також дуже великої та важливої теми інформаційної гігієни, свободи слова та пропаганди, з усім цим стикається кожна людина щодня і ми змушені вчитися відокремлювати зерна від полови. Чи можна довіряти своїй інтуїції, де та межа довіри до тих, кого ми попросили керувати нами, і наскільки можна довіряти самому собі? Роздуми про це знайшли свій відгук у новому ЕP — розповідає про нову роботу авторка лірики Юлія Jay Мінгажева.

The Rising Waters старалися зробити альбом різноплановим за настроєм і стилістикою, граючись з динамікою в треках. Тут є місце і трекам-медитаціям з хоровими співами, і динамічним танцювальним пісням.

Одночасно із релізом музиканти випустили відеороботу титульний трек альбому, Landlie. “Чи можеш ти повірити, що ми ніколи не керували цією землею? Просто мріяти – недостатньо”, — про це автор пропонує подумати слухачеві. За задумкою авторів, тільки об’єднання заради спільної мети допоможе врятувати світ від руйнувань.

Раніше гурт також презентував відео на дві інших композиції із нового EP: відеокліп на трек Intuition і лайв-версію пісні Cut it out.


Читайте також: BRAII відмовляються вдавати, ніби все ок на відеоальбомі Moth, not a butterfly

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024