Головна
>
EP
>

«Якщо це народжується в голові, то навіщо це ігнорувати?» — abproject та його новий ЕР Timeless Soul

«Якщо це народжується в голові, то навіщо це ігнорувати?» — abproject та його новий ЕР Timeless Soul

Проєкт дніпровського музиканта Андрія Богданова, abproject, випустив ЕР Timeless Soul. Це перша англомовна робота музиканта.

«В першу чергу хочеться сказати що цей реліз для мене особливий тим, що ці пісні англійською. Чомусь все це написалось саме так, трохи правок від моєї команди, і все вийшло. Є відчуття що ці пісні — це зовсім нове для мене, як в музиці, так і в мові. Якщо все це народжується в голові, то навіщо це ігнорувати?» — каже автор.

Треки були записані протягом двох місяців. Як і в попередньому альбомі, Андрій Богданов зібрав для запису багатьох своїх друзів. Зокрема, на Timeless Soul можна почути гітари Стаса Кононова (грав з 5nizza, Сергієм Бабкіним, Мои Ракеты Вверх, Оркестром Че). Олексій Кириченко (Мачете/Токио, Alloise, Софія Ротару) записував гітарну партію до пісні Soldier. Саксофони в треку Inhale/Exhale авторства Сергія Савенка (грав з Сергієм Бабкіним, Оркестром Че), а партію труб туди записав Олександр Шерстнев. Мастерив ЕР Юрій Яхно із Тайна Третьей Планеты, а з текстами допомагали Анна Куц та Анна Цибко.

мініава рісАртем Рісухін про мініальбом:

Inhale / Exhale — один із найкращих інді-треків від українських виконавців, що я чув за останні місяці. Я закохався у нього одразу. Тут все на місці — і аранжування, і мелодійність. І хоч загалом цей EP так і не може визначитись, як саме має звучати, йому не вистачає уваги до деталей, як на минулій платівці, нарешті abproject рухається від 90-х та еволюціонує. Це не може не тішити.

Нагадуємо, abproject — проєкт дніпровського мультиінструменталіста, звукорежисера та саундпродюсера Андрія Богданова. Музично він орієнтований на брит-поп, музику кінця 90-х та альтернативний рок. Раніше abproject існував як one-man-band. З попереднього мініальбому, Claim To Recover, автор почав залучати інших музикантів. Окрім сольного проєкту, Андрій співпрацював з такими проєктами: Тайна Третьей Планеты, Христина Соловій, YOURA, Bahroma, Alloise, Epolets, Kleinod та Gauda.

Читайте також: Literatura з Junket випустили колаборацію з британцями Stereo MC`s

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024