Головна
>
EP
>

Учасники “Ціни Ритму”, Wootabi та Jointjay випустили інструментальний ЕР Eternity

Учасники “Ціни Ритму”, Wootabi та Jointjay випустили інструментальний ЕР Eternity

Wootabi та Jointjay з львівського хіп-хоп об’єднання “Ціна Ритму” презентували спільну роботу, мініальбом Eternity. Автори радять слухати його в спокійній обстановці, або під час подорожі.

Послухати реліз на можна за посиланням.

Робота над ЕP тривала близько двох місяців у двох різних містах – Львові та Рівному. Реліз альбому відбувся на львівському хіп-хоп лейблу Kickit Records

«Назва альбому Eternity (Вічність) з’явилася не випадково. Eternity тому що стилістика та загальний настрій треків, асоціювався у нас з темою космосу, вічністю, духовного стану. Тобто, коли ти слухаєш ці треки, ти відчуваєш спокій, чілиш, можливо навіть входиш у певний транс слухаючи ці треки.» — коментують роботу музиканти.


Нагадуємо, Ціна Ритму — хіп-хоп формація та лейбл (віднедавна), заснована в 2011 році об’єднанням двох команд з Калуша та Львова. До Ціни Ритму наразі входять виконавці Довгий Пес, Джонні Дивний та Аппекс. Бітмейкерами та саундпродюсерами формації є Wootabi та Jointjay. На рахунку гурту альбоми Точка Неповернення (2016) та Вічний двигун (2019). З січня цього року Ціна Ритму діє також як незалежний лейбл.

Читайте також: 5 причин, чому хіп-хоп досі не домінує в Україні. Колонка Ванека Клименка

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024